reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@magda1208 i @iveo mam do Was pytanie będzie ono bezpośrednie ale nijak nie da się go zadac delikatnie.
Czy poronienia przy APS zawsze wygladaja tak że jest najpierw zatrzymanie akcji serca?
Nie daje mi spokoju moja oststnia strata (16tc): dzidzia żyła pojawiły się bóle i pekniecie pęcherza. Pytanie czy to tez może być sprawk zespołu czy raczej nie.
Przeszukuje internety i w sumie nic nie pisze na temat przebiegu poronien przy APS.
@burczuś jestes silną kobietą <3
 
@Zzzzzz jestes w ciazy zostaw tamta. Kazda jest inna naprawde nawet przy aps. Ten zespol najczesciej powoduje zageszczenie krwi co prowadzi do odciecia dziecku pozywienia dlatego umiera. Nstomiast pekniecie pecherza plodowego ma inne przyczyny. Najczesciej infekcja, ale moga byc tez inne powody. Skup sie na swojej obecnej ciazy, a tamten temat zamknij, bo stres maluszkowi nie sluzy. A lekarza to radzilabym zmienic, bo powinien cie podtrzymywac na duchu, a nie snuc swoje przypuszczenia. Ja mam Aps utajony, tzn, ze ujawnia sie glownie w ciazy. 2 stracilam 3 donosilam. Po porodzie moj gin prowadzacy powiedzial mi jak trudna to byla ciaza. Moj syn w zasadzie nie powinien byl sie urodzic. A jednak lekarz do konca dodawal mi sil i kazal zapominac o trudnosciach. Takiego lekarza ci zycze.
 
@Destino synek jest przy uroczy. Nataniel dobrze pamiętam? Kochana a jak jego rozwój widać że jest wesołym dzieckiem Ale pamiętam że wy mieliście przygody przy porodzie ? Chyba że coś pokrecilam

@Zzzzzz gratuluję ciąży. Ktory to tydzień? Ja w 6 tc też nie miałam żadnych objawów, spokojnie. Nic się nie musii dziać by ciąża się prawidłowo rozwijała.. Ja do tej pory nie mam zgagi i mdłości wymiotow....jedyny objaw który był to raz obolale piersi A raz nie bolały przez tydzień ...miałam 2 tyg gdzie leciała mi głowa Ale już przeszło... więc kochana nie nakręcaj się i pamiętaj że każda ciąża jest inna
 
@Zzzzzz u mnie zawsze zarodek był za mały do wieku ciąży w tej co trwała najdłużej w 14 tyg wyglądał na 11 no i serce się zatrzymało. We wcześniejszych nie widziałam serca.
Jeśli masz clexane i acard to teraz będzie dobrze.
 
@smerfik88 dobrze pamietasz. Ogolnie rozwija sie dobrze. Ma pewne zaleglosci przez zmienne napiecie miesniowe. Mamy rehabilitacje. To jak sie bedzie rozwijal bedzie pokazywal czas. Do roku wszystko powinno sie wyjasnic. Narazie tez szczepienia odroczone, bo uklad nerwowy nie do konca stabilny. Pocieszny nasz synek. Nie wyobrazam juz sobie zycia bez niego. Obys mogla doswiadczyc takiego malego rozowego cudu. Tylko bez komplikacji porodowych [emoji4]
 
@smerfik88 zupelnie inaczej niz w poprzednich. Nie bolal mnie brzuch, krew nie leciala, nie bylo skurczy. Bylam nieco senna, ale myslalam ze to opieka nad Natanielem mnie meczy. Mdlosci na poczatku nie mialam. Piersi ciagle bola wiec nie zwrocilam uwagi. Tylko mleko drastycznie spadlo. W zasadzie zadnych objawow, nawet na zapachy nie zareagowalam. Tylko na @czekalam i myslalam, ze bedzie szybciej. I w samochodzie cos mnie zemdlilo wiec stwierdzilam, ze zrobie test. I byly 2krechy z wieczornego moczu. A tydzien wczesniej biel wizira.

@iveo przekochany. Moze ci kiedys go przedstawie. W Koncu Krakow mam blisko [emoji6]
 
reklama
Do góry