reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia kocham Cię :p anty-xa :D

@marzycielka81 dobrze ze chodź samochodem nie musisz już się przejmować. Jak synek?

@Jagoda Jagoda nie zazdroszczę choroby oby wszystko było dobrze my tu w większości encorton wcinałyśmy ja 15 mg do ok 14 tygodnia nie pamiętam dokładnie później 10 mg i 5 mg mamy prawie 5 miesięczną Zosię trzymam kciuki

@dżoasia sia jak samopoczucie kiedy tescik?

@bertha może to 0,4 to za mało ? Przy tym dodatnim wyniku
Porzeczuniu czuje(my) sie wspaniale, nic a nic.mi nie dolega i nie.wiem.czynie to nie.powinno martwic bo wczesniej to jakas bezsennosc, mokre majtki, cyckobóle, czy jakies inne brzuchowe atrakcje a teraz ciiiiiszaaaa z kazdej strony:p stwierdzilam, ze teraz nie testuje. No, chyba ze jak mi sie leki beda konczyc:D
 
@Destino walcz o mleko, na pewno wszystko ruszy w końcu. A Natanielek niech walczy o siebie. Wierzymy w Was ♥️
My mamy wyniki MSome, ogólne i testMAR. @Porzeczka1234 Ty ponoć spec od tego, ale nie umiem wysłać foty w wiadomisci prywatnej. WstawiM tu, trudno :( Zmartwił mnie MSOME. Któraś z Was się na tym zna????
Niestety na posiew i chromatyne musimy czekać.
Marishia, czy konsultowaliście te wyniki z lekarzem, co doradził ? Nie mogę znaleźć w tym gąszczu Twoich innych postów, a u nas wyniki podobne.
 
@dżoasia - a w jakim sensie nie można łączyć heparyny z accardem?

@marshia - anty Xa robi się chyba do 4h od podania heparyny.

@marzycielka81 - dobrze, ze wywalczyłaś szkode dobrą finansowo.

@Maciejka78 - no tak mi paru lekarzy tłumaczyło, że graniczny i raczej by to odpuścili i przyznam, że olałam...poszłabym do reumatologa, ale nawet nie wiedziałabym co mu powiedzieć, a te badania pewnie i tak musiałabym potwórzyć bo są z przed roku...
 
@marzycielka81 - czyli nie jestem sama ;) konsultowałaś to z naszą Panią doktor? bo ja jej już o to ostatnio nie pytałam, na początku na 1 wizycie na to spojrzała, skserowała sobie wynik, ale już nie pamiętam dokładnie co wtedy mówiła...
 
@matylda23 HELP HELP HELP!!!
Jakaś Teoja koleżanka miała chyba problem z owu po accofilu domaciczny - dobrze kojarzę??? I jakiś lek ją podratował. Coś kojarzysz?
Niestety chyba P ma racje. Pomimo 2 tabsow lamette 1 pęcherzyk - słaby przyrost, endo tez zwykle.... krew w szyjce.... moje naturalne cykle dawały więcej pęcherzyków lepszej jakości :(
Tyle mojej przygody z accofilem.
 
reklama
Marishia, czy konsultowaliście te wyniki z lekarzem, co doradził ? Nie mogę znaleźć w tym gąszczu Twoich innych postów, a u nas wyniki podobne.

Konsultowałam wynik z ginem z Invimedu. W międzyczasie dostaliśmy jeszcze wynik chromatyny i ona też nie powala, bo wynik 19%. Wg gina takie wyniki dają prawdopodobieństwo złego połączenia na poziomie 45-50% :(. Mój m brał przez miesiąc F.e.r.t.i.l.m.a.n, i wg niego już na prwno jest bossssko, bo powiedział, ze nie widzi sensu zamawiać więcej i brać..... Przeviez brał przez miesiąc. Jprdl..... wiec ja faszeruje sie wsystkim co można, a kto wie, czy to nie bruździ plemnik z wakuolami :(
 
Do góry