reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Joanna nie znam tych leków, nigdy nawet nie obily mi się o oczy i uszy.

Ewa powodzenia jutro &&&&& będzie dobrze :-)

Iris spokojnie, pliss Ja też swoje 31 urodziny spędzałam nie miło. Dzień przed: usg, że drugi maluszek odszedł ( i nie mam tu na myśli ciąży z Franiem), w dniu urodzin kwalifikacja do szpitala i następnego dnia już tam byłam. A mieliśmy właśnie jechać na urlop. Były jeszcze dwie daty, ale nie będę się rozwijać ;-)
Na marginesie: masz urodziny niedługo?
Fajnie dziewczyny, że.tu się zaczyna dziać. Wasze brzuszki, Nafoczka, Madzia i Apolinka z podjetymi decyzjami. Ja też :-)

Ja jutro jadę do swojej pracy( jestem na wychowawczym) po upominek dla mojego Frania. Jeszcze muszę zajrzeć do księgowej, bo nie dotarło do niej moje podanie wysłane 4 mies temu. Dobrze, ze mam potwierdzenie odbioru. Podejrzewam, zw wiem gdzie ono może być. Nie chciałabym spotkać mojego szefa, nerwy mnie zjedzą.
Pisząc to przypomniało mi się coś bardzo ważnego!!! Dzięki!
 
reklama
Ewa kciuki bardzo mocno zacisniete:*

Joanna nie bylam u immunologa teraz tzn bylam pare miesiecy temu i babka stwierdzila, ze taki wynik 1:320 nic nie znaczy. Oczywiscie potem slyszam z 5 odmiennych opinii...

Wczoraj przypadkiem trafilam do swietnego internisty. Pani dr miala wieksza wiedze na temat przeciwcial, encortonu i heparyny w ciazy niz wszyscy moi poprzedni ginowie razem wzieci. Utwierdzila mnie tylko w przekonaniu co do tego zestawu lekow.
 
Spieszę donieść, że nasze dziecko ma 2 cm i machało do nas łapką. Serduszko bije już 176/min. Doktor bardzo nakrzyczał na mnie za te nerwy:sorry:i powiedział, że progesteron może się różnić o połowę w zależności od pory dnia. Nie zlecił mi już żadnych badań - ciekawe czemu :-D
Dziękuję wszystkim za wsparcie, jesteście kochane :*
 
Ewa super! Tak się cieszę panikaro jedna! ;) dobrze wiesz, że Cię rozumiem ale też popieram lekarza. Dla dobra dzidziusia koniec stresów!
Och jaki to musiał być piekny widok ;)
 
Ewa woooww super!!!, bozzzeee ja sie tak denerwuje Waszymi wizytami jakbym to ja sama miala isc, a nawet w ciazy nie jest:eek:

Bardzo bym chciala, zeby nas te stresy mogly ominac i zeby kazda z nas doczekala sie szczesliwego rozwiazania.

P.S Testuje 25 grudnia:-) Moze te Swieta okaza sie szczegolnie szczesliwe??
 
Ewcia wiedziałam, ze tak będzie ... gratuluje już tak dużej Kruszynki :-) który tydzien wg usg???
Ja wizytuje jutro.... tak bardzo tez chce zeby Dzidzia do mnie pomachała :tak:
 
Dziękuję Wam :* Alusia wg miesiączki 8t1d, wg usg 8t4d. Przypakował trochę na metypredzie od ostatniego razu. Trzymam kciuki jutro za Ciebie :*
A tutaj mój Maluch pozdrawia wszystkie koleżanki:

IMG_20141216_113031.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20141216_113031.jpg
    IMG_20141216_113031.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 49
Ostatnia edycja:
reklama
Ewa, ślicznie macha:tak: Dajesz nam ogromną wiare ;* i wszystkie cudowe mamusie też ;-)
Pietrucha, całuski dla Ciebie i małego Pietruszki ;* ;* ;*
Mnie juz przez samo znalezienie lekarza napełnia nadzieja :-) ehhh ale musze uzboić się w cierpliwość bo progesteron mnie przytrzyma troche
 
Do góry