reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ewa dzieki za odpowiedz:) tez jak cos zamierzam na podobnym zestawie srprobowac.trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny.
Iris czytalam ze do sonomedici sie wybierasz na usg, ja tam chodzilam w pierwszej ciazy na ul Nowa do dr Kaczmarka-polecam;
 
reklama
Czesc Dziewczyny.

Ja melduje się po dzisiejszej wizycie. Pecherzyk ladnie pekl i dr P przepisal luteinę i dupka. Tzn kazal brac ale lutki zapomnial przepisac:wściekła/y: Teraz pozostaje mi czekac na testowanie a w międzyczasie szukam lekarza, który poprowadzilby mnie na pelnym zestawie lekow z heparyna i ew encortonem....

Sciskam mocno!
 
Witam.
Przepraszam, że wcinam się w "rozmowę", ale potrzebuję szybko pewnej informacji
Otóż posłuchawszy rady enyi i innych dziewczyn po drugim # postanowiłam zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy.
Zadzwoniłam do labo, a tu pełna konsternacja, bo panie w ogóle nie wiedziały o co mi chodzi. Przeczytałam im to co napisała u siebie enya, a mianowicie
- p/ciała antyfospolipidowe (APL) Igm,Igg
ale panie nadal nie potrafiły udzielić mi odpowiedzi. Mam zadzwonić jeszcze raz.
Czy ja mówię coś nie tak? Jak dokładnie nazywa się to badanie? Miałyście podobny problem?
 
aditka te kardiolipidowe enya wymieniła zaraz po antyfosfolipidowych... Nie znam się na tym, myślałam, ze w labo będą wiedzieć jakie badania trzeba zrobić, żeby wykryć ten zespół antyfosfolipidowy...
 
reklama
Do góry