reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Lili81 a znasz przypadek po takim podaniu accofilu z efektem dobrze rozwijającej się ciąży? Ja wiem że lekarze tak leczą tzn część każdy ma jakąś swoją metodę, ale nie wypowiem się na jej temat bo sie na tym nie znam. Uważam że podanie tego leku w ten sposób musi być skonsultowane z lekarzem który robi to nie od miesiąca dwóch czy pół roku ale co najmniej kilka lat... i ma efekty.
 
reklama
@magda1208 powiem Ci,że brakowało mi/nam Ciebie na forum:) reszte tematu zostawiam:)
O doczytalam,że edytowalaś post. Kurcze powiem Ci/Wam, że adopcja to jest coś poza moim wyobrażeniem. Z jednej strony myślę,że nie umialabym dać innemu dziecku tyle miłości co swojej corce. Po drugie mnie przeraża fakt,że jednak te dzieci są niestety z rodzin pijących,ćpających... i niestety płacą za błędy swoich "rodziców". Także bardzo podziwiam osoby,ktore pomimo to potrafią dać tym dzieciom normalny dom przepełniony miłością:)
 
Ostatnia edycja:
Zaczynam monitoring od marca i starania w tym tygodniu mamy kolejne spotkanie w OA.
Muszę zbadać homocysteine i krzywą insulinową ponieważ ostatnio zrobiły mi tylko cukrową choć nie wiem czy można bo chyba czarna mała wspominała , że musi być odstęp.
 
@magda1208 powiem Ci,że brakowało mi/nam Ciebie na forum:) reszte tematu zostawiam:)
O doczytalam,że edytowalaś post. Kurcze powiem Ci/Wam, że adopcja to jest coś poza moim wyobrażeniem. Z jednej strony myślę,że nie umialabym dać innemu dziecku tyle miłości co swojej corce. Po drugie mnie przeraża fakt,że jednak te dzieci są niestety z rodzin pijących,ćpających... i niestety płacą za błędy swoich "rodziców". Także bardzo podziwiam osoby,ktore pomimo to potrafią dać tym dzieciom normalny dom przepełniony miłością:)

Kochana wydaje mi się , ze inaczej patrzą na to rodzice , którzy mają już dzieciątko a zupełnie inaczej spostrzegają ci którzy nie mają własnych dzieci choć może się mylę.
Sama mam wiele pytań na tym etapie wiem jednak , że chcę zrobić kurs adopcyjny wraz z mężem resztę pozostawiam w rękach Boga.
 
@marzycielka81
[USER=166571]@kas90
Co u was kochane.?
@Funia90 Pozdrawiam malutką i jej mamę.
@Destino Mały kradnie serca . Cieszę się ogromnie z waszego szczęścia.
@bertha @dżoasia Kciuki za wasze starania i wytrwałość.
@dżoł @Marzycielka81@czarna_mala @mała79 @marshia Jak u was starania.?
@matylda23 Twoja ciąża ciągle wywołuje emocje marzę sobie czasami że była bym w tym samym miejscu . Cieszę się , że wszystko pomalutku zmierza do szczęśliwego finału.
@iveo Owocnych starań .
@matulkaa Jak u was mijają pierwsze dni z maleństwem.
@Maciejka78 @Kwiatuszekk23 Wasza kolej kochane.[/USER]
 
@bertha robiłaś znowu test ?
Wiesz tak myślałam o Tobie z jeszcze jedna dobra dusza i popatrz accofil jest lekiem na wczesne straty czyli tak jak ma chyba dziewczyna z 10 biochem :( przepraszam nie pamiętam Nicki. Czyli robi test jest beta ale coś poszło nie tak i przychodzi okres. Wtedy accofil powinno podać się z 4/5 dni po owu bo w okolicach testu nie ma to sensu. Według mnie. I wydaje mi się ze lekarz powinien zadecydować czy co 3 dni czy co 5 na pewno nie rzadziej. Bo w końcu to lek na doczesna przynajmniej z mojej wiedzy.
Przepraszam że to piszę ale Ty masz mega głęboki problem i gdybym była na Twoim miejscu i teraz na samym accofil nie wyszło. Bo i Ciebie już jest problem z samym łączeniem się komórek to napisalabym to Pasnika o wlew z immunoglobuliny ale przed OWu dużo przed OWu np w 1dc. Żeby wyciszyć Twój agresywny organizm. Takie jest moje zdanie. A jeżeli myślisz o kolejnej próbie in vitro to zrobilabym to na 100% dla świętego spokoju. nie wiem czy to pomoże.wiem że sporooo to kosztuje. Ale ja widzę jak Ty pragniesz dziecka swojego. I chyba bym zaryzykowała skoro tyle już poświęciłaś. Jestes dla mnie gigantycznym wzorem siły naprawdę ♡♡

@dżoasia co tam ?

Dziękuje Auri ze z druga dobra duszyczka chce wam się zastanawiać nad moim przypadkiem! :* przemyśle ten temat immunoglobulin. Pieniądze nie maja znaczenia.
Muszę jeszcze jeśli się na to zdecyduje przekonać M ze to właściwa droga.

Testy białe. Dzisiaj termin @. Czekam.
 
@magda1208 przede wszystkim trzymam mocno kciuki za starania i za kolejne spotkania.

U mnie grzybek znowu atakuje. Poza tym okres mi sie spoznia dzis mam 32 dc. Cyklemam 28 dniowe. Nie jestem w ciazy. Zastanawiam sie kiedy isc do lekarza. Kiedy mozna uznac, ze juz sie okres spoznia. Mialam jechac do Warszawy ale na razie nie wiadomo kiedy dostane okres. Bralam w tym cyklu albothyl i mleczko pszczele i nue wiem czy to mialo wplyw. W glowie rozne mysli

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Lili81 ja mam poziom startowy 21 i mój lekarz gin na to mi kazał suplementowac Vitole D 4000 tys. Ale ja sobie sama zwiększyłam ;) na podstawie wielu artykułów, inf innych i np tego zdj poniżej :)
 

Załączniki

  • 00706D23-1704-4C94-BF4F-B0AE993D4E0B.jpeg
    00706D23-1704-4C94-BF4F-B0AE993D4E0B.jpeg
    90,9 KB · Wyświetleń: 92
Do góry