reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nafroczka MLR nie miałam nigdy robione, więc nie pomogę. Ale jeśli tak jak dziewczyny piszą robi się to z mężem, to ja też miałabym przeboje ;) mój mdleje nagminnie i wpada w drgawki :tak: Jest postrachem wszystkich znanych mi pielęgniarek :-D
Mocno trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie staraczki i życzę pięknych grubych 2 krech na teście a później wszelkich ciążowych cudów (nawet mdłości i zgagi - a co!) .

Co do profesora, to ja osobiście jestem mu bardzo wdzięczna. Gdyby mnie nie nastraszył, nie położył do szpitala to kto wie co by z tym ogromniastym krwiakiem się działo. Gdyby nie on mogłabym nie usłyszeć bicia serduszka naszej kruszynki. A że nie zawsze był entuzjastycznie nastawiony... taki już jest. Będę go się trzymać i odwiedzać go regularnie co miesiąc.
Wyczuł widocznie, że ja jak się nie przestraszę porządnie to się nie położę ;)
 
Nafoczka ale szczepienia to dlaczego sie je wykonuje? co one maja na celu? bo wiesz ja w ogole nie w temacie jestem....:-(
 
Nafoczka ale szczepienia to dlaczego sie je wykonuje? co one maja na celu? bo wiesz ja w ogole nie w temacie jestem....:-(
Enya, Misiejek pomozacie koleżance? bladzioch za mnie :-D
Ewa oj jak bym chciała ale póki co unikam kresek jak moge bo u mnie to krótka piłka ;) nawet mąż sie nie rozgrzeje dobrze :-D
 
hej hej, czytam was na komórce codziennie, ale gorzej z odpisywaniem!
Dzisiaj drugi dzień bez krwawień! :) Byl rano na obchodzie ordynator. I sprawa wyglada tak, szyjka jest dluga i zamknieta, nic sie z nia nie dzieje. Widac w szyjce jeszcze jakis skrzep wiec pewnie on zejdzie niebawem. Lozysko sie nie odkleja i nie ma zadnych krwiakow. Widac taka przestrzen ktora zapewne podkrwawia. Wiec moge jeszcze krwawic..
Decyzja podjeta,ze nie zaloza mi szwu, bo jakbym krwawila to ta nie bedzie miala ujscia. Lezymy dalej i zobaczymy co sie bedzie dzialo na dniach. Dzidzius fika w brzuszku. Boje się, bo wiem,że to nie koniec krwawień.. ale będzie dobrze..wierzę w to z całych sił:*
Całuję Was mocno :*:*:*
 
Pietrucha cudne wiesci! Odpoczywajcie sobie i niech maluch fika i rosnie zdrowo:tak:

Co do MLRow to z tego co wiem to niski wynik MLR swiadczy o braku tzw. hamowania, a hamowanie to inaczej brak hamującego działania surowicy krwi kobiety na dzialalnosc jej limfocytow, zmierzającą do "atakowania" obcych białek, w tym przypadku białka męża.

P.S Właśnie się zorientowałam, ze nie mam badania oznaczajecego poziom bialka S i C. Robilam tylko homocysteine i przeciwciala antykardiolipinowe i nic tam nie wyszlo itp. Myslicie, ze powinnam jeszcze zrobic te bialka?
 
Portia brak hamowania surowicy krwi kobiety na limfocyty ojca dziecka...chyba ;-)
Pietrucha wspaniałe wiadomości, wierzymy razem z Tobą, że dacie radę! Wiesz już, kogo nosisz w brzuchu? :-)
 
Pietrucha będzie dobrze... Tutaj podobnie jak u Iris mamy silnego przecież dzieciaka !
Trzymamy kciuki, żebyś jak najszybciej mogła wrócić do spokójych, monotonnych dni...

Iris a propos encortonu, jak to profesor zlecił Ci schodzenie... Napisz o tym coś więcej, jakie dawki, jaki okres...jestem tym bardzo zainteresowana...

Ewcia te badania to tak sąma robisz czy ktoś Ci zlecił?
Nafoczka ja tez jestem z tych nieszczepionych wiec w tej kwestii nie pomogę...

Odnośnie kolejki do ziemskiego cudu to kogo by tam dalej dopisać... Hmmm nut4nut, truskawka, Madzia, Joasia, Barbinka, GosiaS :) czy która tam dołożyć ?
Ściskam Was wszystkie bardzo mocno...
 
Ostatnia edycja:
reklama
PPietrucha cudowne informacje ; ) wierzę że u was będzie wszystko dobrze ;) który to już tydzień?
Powinnyśmy zrobić sobie jakąś listę z terminami porodów, bo juz powoli się w tym wszystkim gubie ; (
Ja też czesto korzystam z aplikacji na Smart fona a tam suwaczki się nie wyświetlają ; (

Co do encortonu prof rozpisal(biore 20 mg):
3dni po 15 mg,
3dni po 10 mg
3dni po 5 mg.
Potem mogę odstawic. Mozna tez zacząć odstawiac od 10 mg czyli tylko 6 dni. Powiedział ze jaķ skończę 10 tydz mam zaczac odstawiać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry