reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Która mi powróży kiedy ja będę testować znowu się czuje daleko w ...
Nawet starać się nie możemy :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ty daleko ? A ja ? ! 100 lat za murzynami albo i 200 już nie pamietam kiedy moje oczy widziały pozytywny test !!!
To był jakoś wrzesień 2016 r .
I od tamtej pory zero kresek !!
Testów 1000 -kresek 0 .



2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
reklama
@bertha ja tez walcze o pierwsze ;-(
@smerfik88 dziekuje, powoli do przodu, byle do pierwszego okresu…
Wczoraj gin mnie poprosil żebym zapytala doc P czy w moim przypadku by pomogly wlewy, doc odpisal, ze żeby odp. na to pytanie to mam zrobic p.ciala przeciwjadowe ana w nast. cyklu. Tzn powtórzyć , bo robiłam je w październiku po wizycie u doc. i były ujemne.
Czy dzien cyklu ma znaczenie? Czy po prostu chodzi o to żeby odczekac do pierwszego okresu?
 
@dżoł Ana nie mozna badac bezposrednio po poronieniu a tym bardziej juz po zabiegu bo to wiadomo sprzyja różnym drobnym infekcjom itd. Pewnie do tego bierzesz antybiotyk po poronieniu wiec tym bardziej wykluczone. Wg mnie musisz odczekac aby zbadac ana minimum dwa tyg od poronienia a jak antybiotyki to najlepiej z miesiac.. ostatecznie i tak nie staracie sie przed pierwszym cyklem wiec moze warto poczekac.
 
@dżoł a mówisz o wlewach z immunoglobulin? A myślałaś o accofilu? Ja myślałam o tym (straty mamy ma podobnym etapie) nuedtety dziś się dowiedziałam, ze w Invimedzie są tylko dla kobiet z procedurą IUI lub IVF. Dla naturalnych starań nie i nie bardzo mam do kogo z tym iść. Chyba, ze Paśnik byłby w stanie je przepisać, hak radzi mi Pixi. Tylko od niego chyba żadna accofilu nie dostała?
A on się pięknie sprawdził u @matylda23 , @matulkaa i kogoś jeszcze, chociaż już teraz nie pamietam.
@matulkaa przypomjij mi jeszcze czemu Ty miałaś do niego wskazanie?

W ogole mój gin proponuje mi stymulację drobną, żeby pomoc naturze w ilości potencjalnych komórek, ten z Invimedu miwi, ze skoro zachodzę naturalnie to po co i żeby odpuścić, bo jakości nie poprawię stymulacją. Przynajmniej na razie, żeby odpuścić. Co Wy na to?
 
@ovli22 a co to z tych testów ... takie kreski to ja mam w nosie co za 2 dni ich nie ma :< lepiej jak już sa to na stałe ... przynajmniej się starać możesz :) uregulujesz cykl , zaczniecie w Pl od nowa i załapiesz

@dżoł to od października mogły się pozmieniać już ? nie wydaje mi się żebyś je miała
@marshia ja cały czas myslę o accofilu ... a u Ciebie moze by warto było tą lamette brałaś ?
 
@dżoł Kochana Ana możesz badać w każdej fazie cyklu. Także idealnie się wszystko układa. Co do wlewów to one są zalecane jak ktoś ma dodatnie Ana i wtedy faktycznie Paśnik je zleca ale chyba nie mają większej mocy od szczepień jedynie pewne dzisłanie.. Po nich zawsze mlr rośnie a po szczepieniach jak widzimy na forum czasem i spada.. To jest bardzo trudna sprawa co u kogo jak zadziała..
 
@roxie123 brałAm lamettę tez. Po clo nie zachodziłam (przez pół roku jechałam na tym). Po lamette za 3 razem zaskoczyło i zachodzę naturalnie od tamtej pory.
Tylko właśnie waham się czy w ogole się stymulować, skoro jakości tym nie poprawię, a owu i tak mam naturalną. Tylko winem będę się na bank stymulować w 1 fazie ;)
@Porzeczka1234 Malina Cię stymulował lamettą, prawda? Kto jeszcze miał? (@matylda23 wiem :) )
 
@marshia tak, z immunoglobulin, moj gin mi wczoraj mowil ze mial pacjentke z warmi i mazur od dr Malinowskiego , ktory jej zlecil te wlewy i miala je robione u mojego gina.Donosila i urodzila.
Ja teraz zaszlam bez clo i bez zastrzyku i jak do tej pory to "najlepsza" ciaza.
Zrobie ana po okresie, wynik mam wyslac docentowi i powie co i jak.
Dziekuje :*
 
reklama
@marshia wydaje mi sie ze stymulacja moze troche poprawiac jajka , ale nie mam pewnosci ...ja teraz biore ten ovarin cały zobaczymy co mi P powie dalej , ale jajeczka czyms musze poprawic bo ewudentnie u mnie tego wina ... nie chce sie nastawiac na kariotyp . Aha i powiem mu o accofilu
 
Do góry