reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@roxie123 nie czaruj nas ;) Dawaj testa, bo na 1000% robiłaś ;) Znamy Cię już na tyle, ze gdybys nie była pewna, to byś panikowała ;)

Ja plamię czerwoną krwią od rana (wtf???) dziś 12 dc. Mogła pęknąć torbiel? Brzuch mnie pobolewa na dole. Na razie poobserwuję co się będzie działo w ciągu dnia :/
 
reklama
@marshia 2 bobo testy mam w pudełkach [emoji4] ciążę czuje w kościach dzień za dniem mocniej...ale jak pomyślę o becie to jutro będę siedzieć do 2 na wc , wiesz jak bylo ostatnio i aż mnie ciarki przechodzą

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was moje kochane przede wszystkim chciałam każdej z was bardzo podziękować za słowa wsparcia za to ,że jesteście . Mam nadzieję , że zasłużyłam na te słowa płynące od każdej z was. Powoli zbieram siły do dalszej walki . Chciałam wam napisać kilka słów odnośnie wiary i nadziei żebyście nie pisały , że moje posty przepełnione są smutkiem i pesymizmem.
To nie jest tak , że przestaje się wierzyć i mieć nadzieję z dnia na dzień. Każda z nas wierzy do samego końca , że tym razem się uda . Znam swój organizm i jego reakcje dlatego często potrafię przewidzieć scenariusz i nie ma to nic wspólnego z pesymizmem i smutkiem to się po prostu czuje i wie . W piątek gdy jechałam z mężem do szpitala miałam iskierkę nadziei , że może los tym razem się do nas uśmiechnie. Modliłam się koronką , leżąc na usg prosiłam o cud ściskając medalik Matki Bożej Niepokalanego Poczęcia. Bóg jednak wybrał inną drogę i tym razem dla nas .
To zawsze podcina skrzydła. Nie obwiniam go za to lecz próbuję zrozumieć .
Jestem silna i wiem , że dam radę jedyne czego się boję to myśli , że może Bóg oczekuje ode mnie obrania innej drogi a moja chęć posiadania własnego dziecka to nie wszytko .
Wiem jednak , że dopóki starczy mi sił będę walczyć i prosić Boga o dar pełnego macierzyństwa.
Nie płacze i nie użalam się nad sobą ponieważ to niczego nie zmieni a tym bardziej nie cofnie . Odczuwam raczej bezsilność wobec zdarzeń i tego co mnie spotyka . Boje się , że moja immunologia jest tak agresywna i nie do ogarnięcia na wczesnym etapie ciąży . Zastanawiam się czy ktoś będzie w stanie mi pomóc . Czekam na badanie mikromacierzy.

Oczywiście nastawiłam się na ten grudzień ,ale jak to mówią człowiek planuje Pan Bóg krzyżuje.


Kochane cieszę się z każdej ciąży kibicuję i trzymam kciuki . Za te na wczesnym etapie aby trwały jak najdłużej i zostały zwieńczone narodzinami.
Brzuchatką życz szczęśliwego rozwiązania.
Całuje maleństwa te które są już z nami na świecie.
Kciuki za staraczki i testujące.

@Ilis91 Kochana nie wiem dlaczego ale wierzyłam , że będzie dobrze u ciebie.
@olaa90 Daj sobie czas.
 
Ostatnia edycja:
@Ilis91 czekam na wieści i moze jakies foteczki :**
@magda1208 słowo w słowo masz rację , wierzymy cały czas , ale tez znamy same siebie , swoje odczucia ...jesteśmy ludzmi mozemy płakać ,miec chwilę smutku i rozczarowania ... też się zastanawiam jaki jest plan Boży wobec mnie , ale tak jak piszesz będę walczyć o pełne macierzyństwo ile mi sił starczy ... ściskam Cię mocno :*
 
reklama
@kas90 kochana noc przespana co 3 godziny oczywiście jedzenie. Musiał ją boleć brzuszek wczoraj w dzień . Robiłam sałatkę z cebulą rybką zjadłam może ją wzdymała nie wiem czy to jedzenie ma znaczenia bo teorie różne mówicie, że to nie ma znaczenia sama nie wiem ale jak zjem coś cieżkostrawnego to mała od razu nie spokojna

@Funia90 ja dalej sexy nie używam :D. Ale ja 2 razy w ciągu 9 miesięcy zrobiłam to haha reszta to sny :D8-)

@Maciejka78 Kochana te sny będą jak na jawie haha. Zobaczysz jaką człowiek ma fantazję :D

@Destino niech mały siedzi w brzuszku jeszcze za mały aby wychodzić na tą stronę . Dobrze , ze wyniki ok. Też myślę że będzie miała cesarkę

@marshia kciuki za mamę i aby to ta torbiel pękła bedziesz miała spokój

@magda1208 jestem z Tobą kochana jesteś po zabiegu? Moje serce płaczę razem z Tobą

@bea25ta już niedługo przebieram nóżkami zobaczysz jakie to szczęście po tylu latach czekania
 
Ostatnia edycja:
Do góry