reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Ilus91 super, że jesteś zadowolona z wizyty, nie wierzę, że przekonałaś doktorka do heparyny [emoji4] jakim cudem [emoji12] co do dawek, accofilu, lutki i dupka miałam takie same zalecenia. Mocno trzymam kciuki za pozytywny test. A co do Rajtar-Ciosek ja też u niej prowadzę ciążę, tak jak @kas90. Tylko my jeździmy do niej do Słomnik. Wizyta kosztuje 150 zł, a w Krakowie w Superior 250 [emoji26] Moja koleżanka chodziła do niej do Krakowa i niestety w ciąży za wizyty płaciła tak samo. Znałam panią doktor jeszcze z czasów gdy szukałam przyczyn moich strat, tak więc jak tylko dowiedziałam się o ciąży pojechałam do niej z marszu bez umówionej wizyty, ale zgodziła się mnie przyjąć [emoji4] a potem już nie ma problemu z umawianiem się na kolejne konsultacje. Bo termin pierwszej wizyty jest z kosmosu [emoji26] Gdybyś była zainteresowana mam do oddania termin na 6 listopada w Superiorze. Na początku myślałam o tym, żeby jednak przenieść się do Krakowa, ale jednak zostanę w Słomnikach.
@marshia, przykro mi z powodu mamy. Dużo zdrowia dla niej [emoji8]
@roxie123 kciuki za owocny cykl zaciśnięte.
@Porzeczka1234 czyżby coś się miało zacząć lada chwila [emoji7]

Ja po piątkowej wizycie mogę donieść tylko, że nie wiemy nic nowego [emoji14] uparciuch i tyle z tego naszego malucha. Mam się nie przejmować ddimerami, będą rosnąć i tak, ale w związku z przyjmowaną heparyną jesteśmy chronione. Jak to Pani doktor ujęła ddimerozy nie leczymy, bo to stan fizjologiczny. Jest to powszechne stanowisko w środowisku lekarskim. Ew. zwiększenie dawki dopiero po 30 tc. Zdziwiłam się też najnowszymi wytycznymi dot. podnoszenia dawek Euthyroxu, należy reagować dopiero gdy tsh skoczy do 4 [emoji44][emoji44][emoji44] na szczęście u mnie 1,5 więc 75 daje radę. Pozdrawiamy internetowe ciotki typowo Halloweenową fotką [emoji4]

1509273210-db03bec021406b4e-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Porzeczka1234 ja pisalam o mszy online i ze ksiadz mi w szpitalu powiedzial ze jak nie mozesz isc to taki udzial sie liczy
@Ilis91 w ulotce jest zeby aplikowac palcem w ciazy bo sluzowka jest wrazliwa i latwo ja podraznic tym aplikatorem
Mam nadzieję ze to bedzie Twój udany cykl! Kurcze u mnie tez byla Msza o uzdrowienie a o tym zapomnialam.
@marshia duzo zdrowia dla Twojej mamy
 
@Czajak przykro mi :( być może tutaj psychika działa...u mnie tak bylo po części dopiero jak sobie dałam spokoj z nastawianiem że musi byc ciąża to coś zalapalo

Dziewczyny ile mniej więcej w labie kosztuje lh fsh prolaktyna?
Myślę że nie będę robić progesteronu bo i tak wiem że dupka muszę brać cały czas

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie w labo wszystkie po 26 zl
 
@Ilis91 oczywiście że wierzę cały czas się modlę często jestem w kościele. Tylko dostałam obsesji i myślę tylko o zajsciu w ciążę a chciałabym zająć głowę czymś innym bo jestem świadoma że to mój największy problem i zapewne się zablokowałam i to się nie udaje.
 
@Ilis91 bardzo sie ciesze z Twojej owu :)
Pamietaj z Babciusia swoja Kochana jeszcze sie spotkasz tam w niebie. Mnie ta mysl bardzo pomaga jak pomysle o moim Tatku z ktorym tymczasowo musialam sie pozegnac w kwietniu tego roku. Ciezko umieral na raka i tak cos czuje, ze przyczynil sie do mojej aktualnej ciazy ;) Ja tez dzis na msze o uzdrowienie jade ale 5 godz. To z uwagi na siuski nie wytrzymam chyba?

Milej reszty niedzieli dla Was wszystkich Kochane!!! :*
 
@Ilis91 no to jak ci wyznał miłość to ja wszystko rozumiem [emoji4] ja do 12 tygodnia chodziłam do niego do Macierzyństwa i jednocześnie do Rajtar-Ciosek, bo to ona przepisywała mi heparynę. On zna Panią doktor i potwierdził, że to dobry wybór. Trochę żałuję, że doktorek tak szybko się z nami żegna [emoji26]

Jak to co [emoji14] twarz naszego dziecka en face, widać oczy i nos, usta i rączkę zaciśniętą w pięść, choć przyznaję w takim ujęciu wygląda trochę strasznie [emoji7]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@anetkruczek to kawa obowiązkowo!!!!! Puszczam Ci na priv swój tel i będziemy się zdzwaniać :)
@Porzeczka1234 i dziewczyny, które piły Inofem po 2 sztuki. To na raz do szklanki 2 saszetki czy 2xdziennie? Ja wczesniej piłam po 2 saszetki do szklanki i był zarodeczek w czerwcu. Potem zmieniłam na jedna saszetkę, bo stwierdziłam, ze ładna owulka, zachodzę sama i puste jajo :(. Może po części w tym problem?? Tylko teraz to już nie chce przekombinować. Jak Malina zalecał to pić?
@Ilis91 kciuki, żeby z tej owulki coś było :) Ja mam pai1 i zaczęłam się kłuć 6dpo, bo już czułam, ze zaszłam. Lekarz mi kazał od testu, ale wiadomo, jak my słuchamy lekarzy ;)
 
@marshia cieszę się że masz ochotę <3

@Ilis91 no to mówiłam Ci że on jest facet uległy i dostaniesz co będziesz chciała <3 gratuluję udanej wizyty i trzymam mocno kciuki &&&

@Porzeczka1234 trzymam mocno kciuki za dobre rozwiązanie :D powiem Ci że drugi listopad to też super data urodzin, piękne inteligentne wrażliwe czułe i z dobrym gustem kobiety się wtedy rodzą a jak już mają potem na imię Aneta to już w ogóle .... :D :*
 
3mam kciuki dziewczyny za Wasze cykle ;**
@matulkaa świetnie ze wszystko ok ;*

Ja to tak dziś po krótce bo od rana poszukiwania naszego pieska ... wszyscy przemoczeni ale piesek znaleziony uff już go ogrzalam i dałam ciepłe jedzonko na koniec dostał zjebke ze poszedł za kolega a my tu wylysmy za nim

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przepraszam ze odniose sie narazie do jednej dziewczyny
@Czajak bardzo Cie rozumiem ja mam takie wzloty i upadki. Jestem osoba ktora mimo wieku juz duzo przeszla w zyciu. Mialam problemy z praca zaraz po slubie zaczelo sie wszystko walic potem moja mama zachorowala bardzo ciezko rzucilam prace zeby sie nia opiekowac i niestety zmarla po 3 miesiacach zmagania z choroba to przyszlo tak nagle na mnie wowczas przyjechala do nas do calej rodziny psycholog czy mi pomogla??? powiedzmy ze sie wyzalilam ale chyba najbardziej pomogla mi wtedy wiara choc nie mowie ze bylo pieknie bo nie! obrazalam sie na Boga a wrecz klocilam gdy juz po 1,5 roku powiedzmy ze z depresji doszlam do siebie zdecydowaliy sie z mezem na dziecko pewnie wczesniej bysmy sie starali ale zawsze bylo cos. I znowu poronienie znowu to bardzo przezylam bo stracilam ciaze w swieta Bozego Narodzenia. Po 3 miesiacach znowu zaszlam i znowu byly problemy lezelam w szpitalu potem mnie wypuscili bo niby znalezli pseudo pecherzyk i do kontroli za tydz.Po wizycie bylam zalamana skierowanie do szpitala podejrzenie obumarcia ciazy ale mnie ciagle cos niepokoilo zdecydowalam zmienic lekarza ten rowniez mnie skierowali do szpitala ale innego tam sie okazalo ze mam peknieta ciaze pozamaciczna zorientowali sie po tym jak stracilam przytomnosc. Mimo iz tyle wycierpialam dalej mialam wzloty i upadki nie zdecydowalam sie na psychologa po prostu poszlam do spowiedzi 1 raz ostatnio 2 raz bylam i ksiedzu prosto powiedzialam co mnie dreczy to mi bardzo pomoglo bardzo wazne jest nie odwrocic sie w tym czasie od Boga nie wazne co by sie stalo. Zycze Ci duzo sily i radosci z zycia bo mimo iz czasami takie ciezkie to krotkie jest i nim sie obejrzysz to przeleci Ci przez palce a Ty zdasz sobie sprawe ze zmarnowalas ten czas na placz i smutek. Ja od kilku dni praktkuje rowniez joge moge Ci ja polecic ma bardzo dobry wplyw m.in na jajniki na wyciszenie krazenie i wiele innych jesli mialabys ochote to znalazlam super kanal gosi na youtobie naprawde warto. Zastanawialam sie czy isc do grupy na joge czy tez w domu ale stwierdzilam ze w domu zaczelam od jogi na dzien dobry dla poczatkujacych rano a wieczorem przed spanien wylaczam wszystko zapalam w nocy swiece i praktykuje joge na dobry sen. Trzymam kciuki i przepraszam za taki esej ale mam nadzieje ze w jakis sposob Ci pomoglam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry