reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@mała79 ale super ten Twój Mężus :)
Ja czuję się super tylko wczoraj pokładałam się do snu w południe jakiś zjazd formy ale tak to rewelka. Może jeszcze tylko dziwne upodobania jedzeniowe zupełnie do mnie niepodobne i nie to, że mdłości tylko jakoś ciągle bym jadła a jak zajrzę do lodówki to nic mi nie pasuje a na buraki, które normalnie uwielbiam to patrzeć nie mogę. Wszytsko jakoś staje mi w gardle;) A i Mała encorton jeszcze brałabym połowę a nóż będzie niespodziewaja ;).

Dziewczynki macie pomysły co pić w ciąży? No od wszytskiego mnie odpycha a powinnam dużo pić. No tylko żurawina z wodą jako tako wchodzi ale przeciez nie mogę z nią przesadzić.
Dziś jakąś herbatkę Roibosa kupiłam z Rosmanie i tez nie dam rady normalnie tego pić.

@dżoł patrz na to jako na krok do przodu teraz wiesz w co celować. Też jestem ciekawa czy szczepienia Ci zaproponują.

@7Martynka88 to zaciśnięte &&&

@Porzeczka1234 a jak tam dziś Kochana u Ciebie nastrój? Kurczę nawet nie potrafię sobe wyobrazić jak to jest być tuż tuż przytulenia tego Szczęścia ;)

@bobasek1990 beta super i super, ze się modlisz i daje Ci t spokój. Nie zadręczaj się myślami ufaj Bogu, że będzie dobrze ;)

@magda1208 Madziu takiej dawki bromka to nawet nie odczujesz w sensie dolegliwości a rzeczwiście może pomóc. Ja miałam hiperprolaktynemię czynnościową czyli podnosiła mi się np. w trakcie strsu i brałam połowę bromka i załapało owu była więc moze warto brać.
 
reklama
Wróciłam jeszcE raz na wątek szczęśliwej ciąży i z moich obliczeń wynika ;
Że 40mg clexanu to 5000j /0,2 fragmin ( ja mam fragmin 5000 j )
To z tego wynika że 0, 2 fragmin to jakieś 0,4-0,6 flaxopiryne i 0,4 clexanu

Także ja to tak rozumuje [emoji29]
I po moich obliczeniach wynika że moje 0,2 fragmin jest Ok bo to będzie jakieś 0,4 clexanu lub 0,4-06 flaxopiryny
Dobrze finguje czy nie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
1508935189-8ce5e73eb735bd40-aaaaaa.jpeg


I tak 4000 iu \ 0,4 ml clexane
A mój fragmin ma 5000iu /0,2 ml także po przeliczeniu to będzie jakoś między 0,4 -0,6 bo 4000 iu to jakieś 0,4 clexanu a ja mam więcej 5000 ta dawka jest większa niż 0,4 .
 
Ostatnia edycja:
@Porzeczka1234 wlasnie nie bylam pewna, czy mnie dobrze zrozumiecie. To jeden lek na to samo, tylko inna substancja w skladzie. Tez napisalam zapytanie do gin, ale pozno odpowie, bo do 23 przyjmuje. Zobaczymy co na to lekarze, bo w zasadzie do konca tez nie wiem, a vzesto sie nad tym zastanawialam. Tak przelicznik 100% dobry.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Porzeczka1234 wlasnie nie bylam pewna, czy mnie dobrze zrozumiecie. To jeden lek na to samo, tylko inna substancja w skladzie. Tez napisalam zapytanie do gin, ale pozno odpowie, bo do 23 przyjmuje. Zobaczymy co na to lekarze, bo w zasadzie do konca tez nie wiem, a vzesto sie nad tym zastanawialam. Tak przelicznik 100% dobry.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To czekamy na odpowiedz ;) dziękuje ci bardzo ;)
Bo ja się bardziej martwiłam ze 0,2 fragmin jest za mała dawką i zd powinnam brać 0,4-0,6 a teraz z tych obliczeń wychodzi ze podobno jest Ok .


2008 pierwszy aniołek [emoji1356]
2013 drugi aniołek [emoji1356]
2015 trzeci aniołek [emoji1356]
2016 czwarty aniołek [emoji1356]
Problemy ; niedoczynność tarczycy , pcos , hashimoto , komórki Nk , przeciwciała kariolipinowe
 
@roxie123 no bo wiesz jak by wprost pisało że wywołuje miesiączkę to co po niektórzy stosowali by to na przerwanie ciąży.... ja to stosowałam jak chciałam np żeby okres mi się przyspieszył bo plany wakacyjne były no nie wiem na mnie działa. A jak masz bolesne miesiączki to na pewno Ci nie zaszkodzi tylko złagodzi ból :D
 
reklama
@Ilis91 a ja myślę że powinnaś posłuchać doktora. Bo Ty największe pęcherzyki miałaś wczoraj 19 tak czyli one pękają przy ok 24 25 mm no to im jeszcze troszkę brakuje. Jak byś miała 21 to pewnie było by szybciej ale tak to ja bym zrobiła jak lekarz każe :D
 
Do góry