reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi ja bylam na weselu po owu ale bawilam sie normalnie i pilam wino,bo uznalam ,ze wcale nie jest powiedziane ,ze zajde.
Do 5tc dziecku nic nie przeniknie wiec taka jednorazowa ilosc alko na weselu nie zaszkodzi.

@bea25ta @Porzeczka1234 lekarze nie musza o wszystkim wiedziec,dla nich jestesmy ew kolejnym przypadkiem takze maja nas gdzies[emoji4]
Bardzo ladny ten kombinezon i super rozwiazanie z tym odpiananym dolem,podoba mi sie[emoji4]

@Porzeczka1234 ja dzis jadlam tego z biedry,bardzo dobry[emoji4]
A bylas na tych lodach rzemieslniczych?

@Destino super komplecik[emoji5]

@ovli22 licze na dwie kreseczki[emoji5]

@kas90 fajnie ,ze udalo sie tak kupic[emoji4]a wage macie bardzo ladna[emoji5]
Ja narazie 2-2,5 kg na plus ale jestem duzo za Wami

@mickey* @iveo Sydor przyjmuje tez w Katowicach[emoji4]

@nevergiveup noo kobieto w koncu[emoji4]super ,ze juz prenatlne [emoji4]
Tak,ja bede kupowala quinny mood [emoji4]

@monia0208 moze to byc plamienie impantacyjne[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
@Funia90 a wersję 3kołową czy 4? :>
 
Witam się dziś i ja [emoji4] w 12t4d ciąży po badaniach prenatalnych. Przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich waszych postów, ale ciężko mi ogarnąć forum na urlopie [emoji4] kilka dni byliśmy w Pieninach, dziś badanie i pędzimy nad morze. Przyznaję, że po raz kolejny spadł mi kamień z serca. Wszystko na Usg jest Ok. Kość nosowa obecna, niska przezierność karkowa 1.4, serducho 165, wiek ciąży pokrywa się z terminem ostatniej miesiączki. Wyniki badań z krwi za tydzień. Badanie na Kopernika bardzo dokładne, przeprowadzone przez doktor Pośpiech. Mam tylko mały niedostyt. Prawie nic nie widziałam podczas badania, w przeciwieństwie do mojego partnera [emoji4]. Jest tylko jeden monitor, ustawiony w sposób uniemożliwiający podejrzenie czegokolwiek [emoji21] i dostałam tylko dwa zdjęcia maluszka. Ale nieważne, najważniejsze i tak usłyszałam.

1502994687-aaaaaa.jpeg


Niestety ale P. pożegnał się że mną w zeszłym tygodniu [emoji26] zostaję już tylko przy jednym lekarzu, przecież doktorek "robi dzieci a nie prowadzi je za rączkę" taki żart w jego stylu [emoji4] takie zimne nóżki dostałam na odchodne [emoji4]

1502993790-aaaaaa.jpeg


@nevergiveup dobrze, że się odezwałaś. ja już odstawiłam accofil dokładnie w 12t0d. Schodzę powoli z dawki Duphastonu, zostaniemy tylko przy Luteinie. Ja sterydu nie brałam.
@roxie123, @burczuś i reszta staraczek przykro mi, że ten cykl nie okazał się tym szczęśliwym.
@bertha, wiemy ile to wszystko kosztuje [emoji26] ale dobrze, że zrobiłaś te badania. Zawsze lepiej znać dobrze swego wroga [emoji4]
@mickey* Sydor przyjmuje też na Skawińskiej na nfz, ale terminy są z kosmosu.
@Destino przykro mi z powodu choroby męża. kruche to nasze zdrowie i życie. Tsh, zdecydowanie za wysokie. Mnie wzrosło do 2,5 i od razu miałam podniesioną dawkę Euthyroxu. Ale nie ma sensu wykonywania badania co tydzień, organizm po prostu nie zdąży jeszcze odpowiednio zareagować na zwiększoną dawkę. Moja endo każe badać tarczycę po 4 tygodniach od zmiany dawkowania.
@Porzeczka1234 Co to wagi, u mnie na razie bez zmian, ale ja staruję w innej kategorii wagowej [emoji13]
@kas90 ale wyprawka [emoji4] zazdroszczę, ja nie mam NIC [emoji14]
@bea25ta pokaż co uszyłyście z siostrą [emoji4]
@czarna_mala ratuj się na razie winkiem (ja też bym skosztowala [emoji4] ale porozmawiaj z lekarzem, też o lekach, na podrasowanie endo
@anetkruczek, nie masz za co przepraszać. Forum to nie tylko same dobre wiadomości. W tych ciężkich chwilach, kto cię lepiej zrozumie jak nie my. Nie byłoby nas tu gdyby nie każda smutna historia. Mam nadzieję, że znajdziesz w sobie siłę do walki. Nie wiem czy zdecydowałaś się na badanie kosmówki. Ale może warto się nad tym zastanowić. Mogłabyś skorzystać wtedy ze skróconego urlopu macierzyńskiego. Mi ten czas był bardzo potrzebny.
@ovil22 kciuki zaciśnięte [emoji4]

Co do forum, to było najlepsze źródło informacji jakie znalazłam [emoji4] przez pół roku czerpałam z niego całymi garściami [emoji4] nie do końca rozumiem, żale odnośnie jego formuły. Nie udzielam się zbyt dużo, ale gdy tylko potrzebowałam waszej rady, czy słowa otuchy, mogłam na nie liczyć. Mam nadzieję, że nie tylko biorę, ale mogę dać coś i wam od siebie [emoji4]



Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
@matulkaa nawet nie wiesz jak przeogromnie się cieszę że już jesteś po prenatalnych i że jest wszystko super ! :) cudownie ! Ja prenatalne będę robić niestety prywatnie ale też u lekarza który przyjmuje w Koperniku (docent Wiecheć). Mi dr P powiedział żeby przyjechać do niego ostatni raz po prenatalnych tak kolo 14 tygodnia to mi sprawdzi płeć. Oczywiście niewiadomo czy się uda ale jadę na, mam nadzieję, pożegnalną wizytę 30.08 do niego. Mam nadzieję że u mnie też wszystko będzie tak pięknie jak u Ciebie :) Trzymajcie kciuki :) wczoraj ostatni accofil więc koooniec ! :)
Niestety przypelętała mi się jakaś infekcja pęcherza i wyszły bakterie w moczy. Internista zapisał mi duomox ale powiedział,żeby lepiej skonsultować się z ginem czy brać antybiotyk więc narazie lecę na urosepcie i żurawinie.
 
Czesc dziewczyny[emoji4]

@roxie123 racja jak jest ciaza to kazdy test wyjdzie ,nawet allegrowy[emoji4]ja takie robilam bo po pierwszym cyklu jak testowalam to na owulacyjne 150 zl wydalam bo tak sprawdzalam owu i czy ciaza jest[emoji23]

@bertha haha jakby to przeczytal ,a jakby zona przeczytala to by mnie znalazla[emoji12]

@bea25ta to juz sie nie bzykam tak do 36 tyg[emoji3]boje sie za bardzo[emoji4]

@nevergiveup ja czterokolowy na pewno[emoji4]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nevergiveup - jak najbardziej brac antybiotyk. Ja trafilam do szpitala przed 20tc z podejrzeniem zapalenia wyrostka. Nie bede pisac co przeszlam i jak mnie nastraszyl gin na ip. Okazalo sie ze mam ZUM i dostalam duomox. Bralam tydzien. Szybko przeszlo i do konca ciazy mialam spokoj. Moich dwoch ginow pochwalilo ten wybor bo przypisal mi to chirurg na ip. Twierdzili ze infekcja o wiele grozniejsza dla dzidzi a duomox mozna brac w ciazy. Takze ja bym nie czekala tylko brala
 
A wytłumaczcie mi jeszcze czemu cześć z Was bierze stryd przed owulacją w konkretnych dniach cyklu, a cześć po pozytywnym teście?
Jak wyglądały Wasze zalecenia od lekarzy w tym zakresie?
@iveo ja robiłam pjądrowe ANA, pkardiolipunowe Igg i Igm, beta2gliko Igg i Igm. Czy to jedt to o czym Ty napisałaś?
A encortonu gin na razie mi nie zaproponował. Sama heparyna i acard. Dlatego draże temat sterydu, żeby się przygotować do rozmowy z nim

Ja brałam steryd od 12 dc, tuż przed owu, ze względu na to, że u mnie rozwój zarodków zatrzymywał się na bardzo wczesnym etapie, wiec np od testu u mnie mogłoby być za późno.

@Funia90, my też grzeczni :p po połogu będziemy grzeszni :p
A teraz i snów nie mam, także spokój.
 
@kas90 @Funia90 ja też bym się bała z reszta ja mam już zapowiedziane do przodu ,że zero sexów ... to Wam nie ucieknie , a te kilka miesięcy dacie radę :) później będziecie nadrabiać ...wiem ,że nie raz chcica dopada jeszcze przy takich snach i hormonach hehe ale silna wola ćwiczona za to :D
 
reklama
Do góry