reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@asia669 serdeczne gratulacje i ogromu zdrowia dla Was obojga!! Mam do Ciebie pytanie o metforminę: do kiedy ją brałaś? (jeśli oczywiście znajdziesz wolną chwilę). Też jestem pacjentką prof Jerzak, teraz leci 14 tc i prof skierowała mnie na test obciążenia glukozą, który chyba nie poszedł szałowo, na razie znam wynik na czczo- 98. Zastanawiam się czy wczoraj nie zjadłam zbyt węglowodanowej kolacji...miałam cichą nadzieję, że powoli będziemy odstawiać glucophage ale chyba tak się nie stanie. Opowiesz mi jak to było u Ciebie, żebym wiedziała czego się spodziewać?
Melania, ja odstawiłam Glucopage w 26 tygodniu, byłam w poradni diabetologicznej i tam kazali odstawić na czczo miałam przeważnie cukry w normie, po obciążeniu było źle. Tam mierzyłam cukry 4xdzie Glucopage czasem dziewczyny brały do 32 tc.

mhsv3e5ez4n46979.png
 
reklama
Asiu
Cieszę sie bardzo że do nas piszesz
I że wszystko u was ok
A ty nie miałaś mieć cc ????
Wstaw nam jeszcze tutaj fotke Tymusia .Daj nacieszyć oczy
Specjalnie dla forumowych ciotek. To dowód, że warto dążyć za marzeniem i nie zażać się niepowodzeniami. Że każdą z Was walcząca czeka taka nagroda.

IMG_20170422_174353.jpg

Taki długi jestem [emoji12]

mhsv3e5ez4n46979.png
 

Załączniki

  • IMG_20170422_174353.jpg
    IMG_20170422_174353.jpg
    71,8 KB · Wyświetleń: 341
@asia669 widac ze warto. Tymus dlugi, chudy i z wyrazu buzki taki szczesliwy. Bedzie z niego grzeczny chlopczyk dopoki dziewczyny go nie popsuja. Jak starszaki przyjeli brata??
Był tylko starszy w szpitalu, bo dzieci wpuszczają po 12 rż. Chłopcy to inaczej odbierają. Dla niego nic się nie zmieni nadal będzie starszym bratem tylko podwójnie. Ogólnie jest chętny do pomocy.
Proszę, trzymajcie kciuki za dzisiejszy nasz wypis. Mały traci na wadze, ja dopiero w nocy dostałam więcej pokarmu. Karmimy się często, ale on nie miał duzej masy, więc łatwo przekroczyć 10%.

mhsv3e5ez4n46979.png
 
@asia669 dokarm go tym malutkim mlekiem od pielegniarek z kubeczka na leki. Ja tak robilam bo moj mlody plakal niby mleko mialam ale slabo ssal a nie chcialam mu dac butelki wiec ciotka polozna radzila zebym z kieliszeczka po kropelce mu dawala i bylo ok i wypil dwa takie kielichy :-D
 
Asia dziękuję za zdjęcie Twojego kawalera;-) cudny,miło ze zostałas z nami i napisałaś, a widzicie co do porodu i znów sprawdza się powiedzenie człowiek planuje a Pan Bóg kieruje;-) dużo siły Asiu i Oby Tymek miał apetyt :-*
 
Był tylko starszy w szpitalu, bo dzieci wpuszczają po 12 rż. Chłopcy to inaczej odbierają. Dla niego nic się nie zmieni nadal będzie starszym bratem tylko podwójnie. Ogólnie jest chętny do pomocy.
Proszę, trzymajcie kciuki za dzisiejszy nasz wypis. Mały traci na wadze, ja dopiero w nocy dostałam więcej pokarmu. Karmimy się często, ale on nie miał duzej masy, więc łatwo przekroczyć 10%.

mhsv3e5ez4n46979.png
Asiu trzymam kciuki choć pamiętam ze poczatki są trudne :) dasz rady :) wikus tez duuzo stracil a tez mial mala wage. Spadl chyba do 2820 no i byl wczesniak.
Sliczny jest i nogi ma piękne :*
 
reklama
Do góry