reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

witajcie dziewczynki
odniosę się do postu tylko bobaska bo żal mi Cię kochana
Umówiłam sobie jeszcze wizyte u dr Jerzak macie jakies opinie o niej nie moge bazowac tylko na malinowskim bo widzicie co teraz przechodze :(
ja napiszę tak-swoje zdanie, ciężko ocenić leczenie Maliny bo nie znasz przyczyny dlaczego się nie udało teraz... robiłaś kiedykolwiek badania genetyczne z kosmówki ? a moze teraz ciążą była z wadą genetyczną? i leczenie Maliny w żadnym stopniu nie przyniosłoby rezultatu,
ja do Jerzak swego czasu też chciałam się udać ale po głębszym zastanowieniu jaki to ma sens jak ona nawet usg nie robi...

Bobasek wiem że Ci bardzo ciężko, przykro mi bardzo, ale ja się czepiam tych wad genetycznych bo same wiecie dlaczego
jeśli chodzi o anty tpo i anty tg tego się nie leczy !!!przeciwciała we krwi krążą i tyle nie ma na nie lekarstwa
ja bym się trzymała Maliny, tak jak kiedyś pisałam Fondi jak przed ciążą się zastanawiała czy może jednak po szczepieniach włączyć encorton wcześniej, a nie po pozytywnym teście,i napisałam że jeśli już ktoś poszedł do Maliny to trzeba się go słuchać co do joty

Sus tulę, mam nadzieję że serducho we czwartek pokaże swoją siłę i będzie odpowiednie fhr, :)
pozdrawiam wszystkie dziewczynki
 
reklama
To po płacić malinie i pilnować wyników i biegać do endokrynologa chyba jak zleca te badania to zna normy ??

Czajak dziewczyna która była po 11 szczepieniach i nadal miała mrl 0 dostała na takim mrl zielone światło i donosiła ciążę. Jej nick to Enya
Nie zlecał mi tych badań bo miałam aktualne i nie chciałam ja mam swoja edokrynolog na nfz i lecze sie na tarczyce ze 4 lata także nie bede 200 km jeździć po receptę
 
Marthi to normalne ze przeciwciala skacza. Raz sa wieksze raz mniejsze. Mi endo mowila ze,w ciazy sa mniejsze jak by sie "usypialy" na czas ciazy. Ale zawsze beda.
 
Moja beta dzisiaj 371,93 :( ale wiecie jakie mam ATPO 235 a Anty TG 207 gdzie zakres max mam 30
Bobasek
Ja ci napiszę tak
Trzymaj sie Maliny
Nie lataj po innych lekarzach bo to następna kasa
Nikt ci nic innego nie wymyśli
Zastanów sie jeszcze nad jednym .
Czy ta ciąża była zdrowa????????
??????????????
Nie wiesz tego i nie masz na to wpływu
Mogło dojść do złego podziału komórkowego i nie masz na to wpływu tak samo szczepienia w takich przypadkach nic nie dadzą .
Wiele dziewczyn tu poroniło i niestety po badaniach z mikromac.okazywało sie .że niestety były wady genetyczne u dziecka
Życzę powodzenia następnym razem
 
Ostatnia edycja:
Ale przeciwciala jak są to one nie znikną dzięki żadnym lekom...One będą zawsze ...kwestia tylko taka żeby się nie p oglebialy to dieta bezglutenowa bo tarczyca się żywi glutenem...można eutyroxem normowac tsh czy ft3 czy ft4 ale nie przeciwciala...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram
Moje ANTY TPO to 870 a wiem że są też dużo większe u niektórych
Biore euthyrox bo mam hachimoto .
Tsh bez leków było powyżej 5
 
Dzięki za słowa wsparcia znalazłam na bocianie jedną kobietke która miała ciąze biochemiczną po szczepieniach a pozniej urodziła dziecko w 2014r
 
Bobasku przykro mi, ale myślę że dziewczyny mają sporo racji. Trzymaj się Maliny i pokaż mu badania tarczycowe, trzymam kciuki za Ciebie, uda się [emoji8]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Popieram
Moje ANTY TPO to 870 a wiem że są też dużo większe u niektórych
Biore euthyrox bo mam hachimoto .
Tsh bez leków było powyżej 5

Sus a stosujesz jakąś dietę na hachimoto ? Podobno nie powinno się jeść dużo nabiału i unikać produktów z glutenem , zmniejszyć je .
Napisz jak coś wiesz na ten temat bo ja czytam na necie jedni piszą tak drudzy inaczej .
A chciałabym sobie jakoś pomoc .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sus a stosujesz jakąś dietę na hachimoto ? Podobno nie powinno się jeść dużo nabiału i unikać produktów z glutenem , zmniejszyć je .
Napisz jak coś wiesz na ten temat bo ja czytam na necie jedni piszą tak drudzy inaczej .
A chciałabym sobie jakoś pomoc .



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja stosuje dietę od pół roku...nie jem glutenu i przeciwciala mi spadły i czuję sie o niebo lepiej...A dodatkowy Plus to w 2-3 miesiace schudłam 20 kilo a teraz waga stoi....

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marthi to normalne ze przeciwciala skacza. Raz sa wieksze raz mniejsze. Mi endo mowila ze,w ciazy sa mniejsze jak by sie "usypialy" na czas ciazy. Ale zawsze beda.

To nie wiedziałam... ale widzisz u Ciebie w ciazy były mniejsze a u mnie dwa razy większe. Dziwne...


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Do góry