reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tak mam zwiekszoną już od czwartku za 2 godz napisze jaka beta myślę że jeszcze zbadamy z mężem kartiotypy
nie dal ci kariotypow malina? w sumie lepiej na nfz zrobic ...ale pewnie nic ci nie wyjdzie.Bobasek ty sie zajmij tarczyca jeszcze dobrze. Colostrum bym ci jeszcze radzila zaczac brac:)
 
reklama
Kazał mi zrobić takie badania:
Ocena cytokin i współczynnik TH1/TH2, a w tym:
*interferon gamma
*czynnik martwicy nowotworu
*Interleukiny 10,4,5,2
*wskaźniki IFN/IL4 (i 10)
*wskaźnik TNF/IL4(i 10)

drugie badanie: Subpopulacje limfocytów CD4/CD25(TREG)
czyli ocena limfocytów oraz subpopulacji limfocytów.

Bardzo proszę dziewczyny o powstrzymanie się od komentarzy,że to dziwne,że nie robi MLR. Wy ufacie Malinie, a ja Paśnikowi. Wg niego wystarcza sprawdzić to, a wg Maliny co innego. Ja nie piszę co myślę o malinie, chodź myślę swoje:) No:)

p.s. Żaden lekarz nie da nikomu 100% gwarancji,że się uda. Nikt Bogiem nie jest:
Ale jeden i drugi z ww lekarzy daje moc nadziei.
Kochana źle mnie zrozumialam chodziło mi o to ze dziwne ze malina każe mi brać tyle szczepionek jestem juz po 10. Absolutnie nie neguje opinie dr. Paśnik ani żadnego innego. Zresztą już widzę ze wasz mlr wyjściowy był wyższy. Zresztą słyszałam o dr. Paśnik pozytywne opinie. Ja tylko pytam z ciekawości bo raczej się zastanawiam czy nam coś malina nie wkreca:) ale doczytałam i myślę że to zależne jest od wyników każda jest indywidualności. Mam nadzieje ze wyjaśniłam sytuacje:)
 
Nie mam już sił na to wszystko jesteśmy trochę jak króliki jak nie to to może to pomoże w lipcu wracałam od maliny z taką nadzieją wiem że ma ogromną wiedzę i jeśli on mi nie pomógł to już chyba nie będę miała dziecka
 
Kazał mi zrobić takie badania:
Ocena cytokin i współczynnik TH1/TH2, a w tym:
*interferon gamma
*czynnik martwicy nowotworu
*Interleukiny 10,4,5,2
*wskaźniki IFN/IL4 (i 10)
*wskaźnik TNF/IL4(i 10)

drugie badanie: Subpopulacje limfocytów CD4/CD25(TREG)
czyli ocena limfocytów oraz subpopulacji limfocytów.

Bardzo proszę dziewczyny o powstrzymanie się od komentarzy,że to dziwne,że nie robi MLR. Wy ufacie Malinie, a ja Paśnikowi. Wg niego wystarcza sprawdzić to, a wg Maliny co innego. Ja nie piszę co myślę o malinie, chodź myślę swoje:) No:)

p.s. Żaden lekarz nie da nikomu 100% gwarancji,że się uda. Nikt Bogiem nie jest:
Ale jeden i drugi z ww lekarzy daje moc nadziei.
A mi kazal zrobic po trzecum szczepieniu MLR, ale mam zamiar zrobic jeszcze na wlasna reke IL2 i IL 10 ,ktore sa kluczowe i czy sie poprawily i komórki NK. Znam osoby ktorym nie kazal nic sprawdzac tylko starac sie zaraz po drugim szczepieniu i niesstety nie zakonczylo sie to pozytywnie. Burczuś. A ty pisalas do niego w sprawie encortonu? I co ci odpisal? Kiedy zaczynasz starania w tym cyklu?
 
A mi kazal zrobic po trzecum szczepieniu MLR, ale mam zamiar zrobic jeszcze na wlasna reke IL2 i IL 10 ,ktore sa kluczowe i czy sie poprawily i komórki NK. Znam osoby ktorym nie kazal nic sprawdzac tylko starac sie zaraz po drugim szczepieniu i niesstety nie zakonczylo sie to pozytywnie. Burczuś. A ty pisalas do niego w sprawie encortonu? I co ci odpisal? Kiedy zaczynasz starania w tym cyklu?
mała79 czemu mam przy poście "niezbyt mądre" ?
Tak pisałam. kazał brać, a odstawić w dniu i dzień po doszczepieniach. kazał też mi wziąć intralipid 2 razy.
Tak jak mówiłam...nikt Bogiem nie jest. a te metody nie są 100%owe.
 
mała79 czemu mam przy poście "niezbyt mądre" ?
Tak pisałam. kazał brać, a odstawić w dniu i dzień po doszczepieniach. kazał też mi wziąć intralipid 2 razy.
Tak jak mówiłam...nikt Bogiem nie jest. a te metody nie są 100%owe.
A na co Paśnik ci kazał brać encorton i intralipid? Mi powiedział, że w żadnym razie żebym nie próbowała bo nie ma sensu. Nawet clexan kazał sprzedać jeśli coś mam bo nie będzie mi potrzebny. A powiedzcie jakie jest prawidłowe NK?
 
mała79 czemu mam przy poście "niezbyt mądre" ?
Tak pisałam. kazał brać, a odstawić w dniu i dzień po doszczepieniach. kazał też mi wziąć intralipid 2 razy.
Tak jak mówiłam...nikt Bogiem nie jest. a te metody nie są 100%owe.
Sory pewnie coś mi się wcisneło niechcący - :crazy: zgadzam się z tobą nikt nam tu nie da gwarancji 100%, ale jako że to moje ostatnie podejście sama postanowilam wszystko sprawdzic ja nie mam juz czasu na kolejne "a moze sie uda".....
 
A na co Paśnik ci kazał brać encorton i intralipid? Mi powiedział, że w żadnym razie żebym nie próbowała bo nie ma sensu. Nawet clexan kazał sprzedać jeśli coś mam bo nie będzie mi potrzebny. A powiedzcie jakie jest prawidłowe NK?
Mnie kazał Encorton odstawić, a heparynę włączyć po pozytywnym teście ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Mnie kazał Encorton odstawić, a heparynę włączyć po pozytywnym teście ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Ale widzę, że masz zespół antyfosfolipidowy to pewnie dlatego. Ja mu powiedziałam że lekarze kazali mi zwiększać dawki clexanu to stwierdził , że nie ma żadnych wskazań do clexanu. Mam pilnować TSH żeby było poniżej 2 i dalej dieta bezglutenowa bo stosuje już poł roku.
 
reklama
Do góry