reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czarna mala- Po 6 szczepionce mlr ani drgnal ale cytokiny się poprawiły powiedział ze juz są dobre i nie trzeba powtarzać a ze mlr napewno wkoncu wzrośnie.chodź jakoś nie jestem przekonana ale czytałam kiedyś na innym forum ze podobno jest możliwość przy zerowym mlr donosi jak cytokiny są ok ale nie wiem ile w tym prawdy za tydzień mam wizyte zobaczymy co mi powie. Jestem po dwóch poronieniach w drugiej ciąży tylko brałam acard a nigdy nie próbowałam na zestawie leków wiec nie wiem czy by się udało wole nie ryzykowac. To ty miałam wysoki mlr startowy to pewnie dlatego taka Paśnik decyzję podjął.
Martyska 30 a ty jaki miałaś startowy mlr?
 
reklama
Czarna mala- Po 6 szczepionce mlr ani drgnal ale cytokiny się poprawiły powiedział ze juz są dobre i nie trzeba powtarzać a ze mlr napewno wkoncu wzrośnie.chodź jakoś nie jestem przekonana ale czytałam kiedyś na innym forum ze podobno jest możliwość przy zerowym mlr donosi jak cytokiny są ok ale nie wiem ile w tym prawdy za tydzień mam wizyte zobaczymy co mi powie. Jestem po dwóch poronieniach w drugiej ciąży tylko brałam acard a nigdy nie próbowałam na zestawie leków wiec nie wiem czy by się udało wole nie ryzykowac. To ty miałam wysoki mlr startowy to pewnie dlatego taka Paśnik decyzję podjął.
Martyska 30 a ty jaki miałaś startowy mlr?
Magda82 (chyba nie przekręciłam nicku) pisała kiedyś o dziewczynie z niskim, jak nie zerowym mlr która donosiła ciążę :) mlr to chyba jeszcze bardziej wzrasta w ciąży ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Czarna mala- Po 6 szczepionce mlr ani drgnal ale cytokiny się poprawiły powiedział ze juz są dobre i nie trzeba powtarzać a ze mlr napewno wkoncu wzrośnie.chodź jakoś nie jestem przekonana ale czytałam kiedyś na innym forum ze podobno jest możliwość przy zerowym mlr donosi jak cytokiny są ok ale nie wiem ile w tym prawdy za tydzień mam wizyte zobaczymy co mi powie. Jestem po dwóch poronieniach w drugiej ciąży tylko brałam acard a nigdy nie próbowałam na zestawie leków wiec nie wiem czy by się udało wole nie ryzykowac. To ty miałam wysoki mlr startowy to pewnie dlatego taka Paśnik decyzję podjął.
Martyska 30 a ty jaki miałaś startowy mlr?
Ja mam 0 mlr [emoji53] Wszystkie inne wyniki w normie. Cytokin nie robiłam bo powiedział ze w moim przypadku napewno wyjdą dobre. Nie wiem jak on na to patrzy ale bierze wszystko pod uwage i jak widzę do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Muszę mi zaufać chociaż wiadomo obawa czy się uda jest duza[emoji53] ja miałam 7 poronien do max 6 tygodnia[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dziwne bo mi mówił że jak bym chciała to po 3 szczepieniu mogę sprawdzić mlr ale to nie jest konieczne. A jakie badania dostałaś do zrobienia?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kazał mi zrobić takie badania:
Ocena cytokin i współczynnik TH1/TH2, a w tym:
*interferon gamma
*czynnik martwicy nowotworu
*Interleukiny 10,4,5,2
*wskaźniki IFN/IL4 (i 10)
*wskaźnik TNF/IL4(i 10)

drugie badanie: Subpopulacje limfocytów CD4/CD25(TREG)
czyli ocena limfocytów oraz subpopulacji limfocytów.

Bardzo proszę dziewczyny o powstrzymanie się od komentarzy,że to dziwne,że nie robi MLR. Wy ufacie Malinie, a ja Paśnikowi. Wg niego wystarcza sprawdzić to, a wg Maliny co innego. Ja nie piszę co myślę o malinie, chodź myślę swoje:) No:)

p.s. Żaden lekarz nie da nikomu 100% gwarancji,że się uda. Nikt Bogiem nie jest:)
Ale jeden i drugi z ww lekarzy daje moc nadziei.
 
Ostatnia edycja:
Kazał mi zrobić takie badania:
Ocena cytokin i współczynnik TH1/TH2, a w tym:
*interferon gamma
*czynnik martwicy nowotworu
*Interleukiny 10,4,5,2
*wskaźniki IFN/IL4 (i 10)
*wskaźnik TNF/IL4(i 10)

drugie badanie: Subpopulacje limfocytów CD4/CD25(TREG)
czyli ocena limfocytów oraz subpopulacji limfocytów.

Bardzo proszę dziewczyny o powstrzymanie się od komentarzy,że to dziwne,że nie robi MLR. Wy ufacie Malinie, a ja Paśnikowi. Wg niego wystarcza sprawdzić to, a wg Maliny co innego. Ja nie piszę co myślę o malinie, chodź myślę swoje:) No:)

p.s. Żaden lekarz nie da nikomu 100% gwarancji,że się uda. Nikt Bogiem nie jest:
Ale jeden i drugi z ww lekarzy daje moc nadziei.
Amen ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Analizuje swoje badania to w sierpniu ocena cytokin i współczynnika Th1 Th2 miałam lepsze niż w listopadzie po szczepieniach
 
Analizuje swoje badania to w sierpniu ocena cytokin i współczynnika Th1 Th2 miałam lepsze niż w listopadzie po szczepieniach
A umiesz je analizować?
Ja nie umiem w sumie,ale Paśnik napisał mi co po szczepieniach powinno wzrosnąć(i wzrosło), a co zmaleć (i zmalało). Reszta to dla mnie czarna magia:)
Nadal proszę nie myśl o najgorszym...może jeszcze wszystko jakoś u ciebie ruszy. Daj znać jak beta.
 
Fondie czemu nie spis o 3 w nocy??brzuszek dokucza i dzidzi doczekasie nie możesz?? Śpij bo wkrótce nie będzie ci dane ;-).

Serduszko w 8tyg bije między 110 - 180 a kazda chcialaby być tak w srodku skali
pierworodna chora goraczke ma i nie spie bo ciagle mierze;/

Może masz jeszcze jakieś wyniki źle? Ja mam tylko to mlr i mam brać acard i kwas 5 i femibion i to wszystko. Zastanawiam się tylko czy sie mega spieszyc z tymi szczepionkami i zacząć starania w następnym cyklu...jak myślicie czy jak druga szczepionka trafilaby na 8dc to można już? Meza jutro wysyłam po skierowania i badania ma zrobić w tym tygodniu.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
poczekaj na spokojnie masz tyle poronien w sumie co ja wiec lepiej poczekaj nic na szybko, jedn adziolszka u maliny zaszla podczas szczepien i stracil

Bobasek ja też się leczę u Maliny po 6 szczepieniach mlr 0 teraz czekam po 9 na wynik. Tez juz jestem zrezygnowana ale nie wiem kto inny może mi pomóc. Zaczekaj na wynik bo może to nie koniec tak jak piszą dziewczyny które też tak plamily na początku i się udało. Poznałam tam troszkę osób i tutaj na forum którym się udało z nim.
daj znac jak beta , zwiekszylas lutke?

dziewcyzny wogole jestem w szoku tyle mam od was wiadomosci prywatnych heheh codzienie jakas :) widze zemoj przypadek tragiczny byl a teraz nagle cud sie zdarzyl i wszyscy chca wiedziec jak hehehe
 
reklama
Jejku tyle sie tu dzieje ze gubię sie w tych historiach, badaniach, wynikach, itd :p juz mi sie wszystko miesza :) aaaaa!


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Do góry