reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dopiero wróciłam z wizyty bete robiłam dopiero dzisiaj bo w piatek zaczeły sie plamien. Na usg nie widac jeszcze pecherzyka mam zrobic bete w czwartek i w piątek kolejne usg tylko zdziwił sie pan doktor ze mam problemy z tarczyca a nie dostałam na nie leku i encorton te nie powinnam brac ale mam juz nie odstawiac a reszta leków jest ok o do szczepien to za bardzo w nie nie wierzy alejest to dobry lekarz który radzi sobie z ciązami bez komplikacji podczas usg nie zauwazył krawienia sa to delikatne plamienia nie wiem moze po luteinie poprostu
 
Dopiero wróciłam z wizyty bete robiłam dopiero dzisiaj bo w piatek zaczeły sie plamien. Na usg nie widac jeszcze pecherzyka mam zrobic bete w czwartek i w piątek kolejne usg tylko zdziwił sie pan doktor ze mam problemy z tarczyca a nie dostałam na nie leku i encorton te nie powinnam brac ale mam juz nie odstawiac a reszta leków jest ok o do szczepien to za bardzo w nie nie wierzy alejest to dobry lekarz który radzi sobie z ciązami bez komplikacji podczas usg nie zauwazył krawienia sa to delikatne plamienia nie wiem moze po luteinie poprostu
bobasek lokalni lekarze nie wierzą w szczepienia:) Tylko szkoda,że sami nie potrafią pomóc przy nawracających się poronieniach. A jednak jak widzisz na tym forum między innymi- szczepienia dają efekty w postaci ciąży:)
Reasumując nie ma co słuchac się dziesięciu lekarzy na temat szczepień,leków itd tylko stosować co malina kazał. kropka. A inni niech będę tylko od nagłych podglądań:)
A co do braku pęcherzyka to co powiedział? że za wcześnie? czy co?
 
trzesa mi sie rece siedze i placze ****.... szczepienia ..drugi dzien plamien bolesie zaczynaja a ja zrobilam test boo test i krecha jest ciemniejsza niz ta od testu. Ja poraniam. Milewicz mi wylaczona komorke mam luteine 100 w dou juz wzielam zaraz wezme encorton i kupie wieczorem clexane mam od malinowskiego..ja pierdziele mam dosc:( nie wiem co robic:(

czy powinnam wziasc encorton teraz?

boze potrzebuje milewicza ja mam prawie skrzepy juz a linia taka ciemna mialam raz w zyciu
Bobasek znalazlam ci posta jak w ciaze zaszlam od strony 3097 zobaczysz ile plamilam i jakie dawki dostalambo juz widze ze myle. Plamienie ustalo od 3x2chyba lutki a potem zmienil mi na dupka malinowski i odstawil acard ma czas plamienia. Musisz byc dobrej mysli:) chociaz ja nie bylam:)
Sama bylam pewna ze poraniam jak ty:)
 
Ostatnia edycja:
Tylko przy 36 dc powinno już być coś widać na usg w pierwszej ciąży pecherzyk pokazał się dopiero w połowie 6 tyg ale po 3 dniach poronilam już się z mężem powoli godzimy jak teraz będzie tylko nie wiem co dalej czy Malinowski nam pomoże czy nadal będzie upieral się przy swoim a może problem jest jeszcze gdzie indziej ja po mlr 30 miałam doszczepianie plus pulowane i teraz w ciqzy też
 
Tylko przy 36 dc powinno już być coś widać na usg w pierwszej ciąży pecherzyk pokazał się dopiero w połowie 6 tyg ale po 3 dniach poronilam już się z mężem powoli godzimy jak teraz będzie tylko nie wiem co dalej czy Malinowski nam pomoże czy nadal będzie upieral się przy swoim a może problem jest jeszcze gdzie indziej ja po mlr 30 miałam doszczepianie plus pulowane i teraz w ciqzy też
ja tez bobasek mialam doszczepianie maz plus pulowane tak samo jak ty. Masz mala dawke fraxi ale w sumie on wie jakie mialas wyniki.Przy twojej becienie ebdzie nic widac na usg . A wiesz kiedy mialas owu? skad wogole jestes? jakie mas zto tsh czemu nie leczysz u endokrynologa? Jak malinowksiemu nie zwrocilam uwagina tsh te znic nie mowil ale ja i tak lecze sie u endokrynologa. Krwawisz nie? wiec czekaj spokojnie zwiekszylas luteine od wczoraj? samo nie minie jak nie zwiekszysz jaka masz dawke?Ja po malinie chyba bym nie szla juz nigdzie zostalabym przy nim dlamnie dalej jzu nie ma moze dubrawski ....idz dzis na bete jaks sie martwisz wiem ze twoje rozczarowanie jest ogromne bo ja wysalam tam wiece niz 10 tysiecy zdecydowanie i dod zis dlugi za leczenie u niego oddaje ...ale on na prawde wie co robi. Kiedy amsz albo mialas wizyte u maliny? w ciazy zawsze na poczatku jest ....czemu nie dzownilas wczoraj ja dzownie z bele go...m. napwet maila mu napislam wpiatek o ddimerach a nie dostalam od niego tego maila ;/ odpisal mi w niedziele. wiem, że to krol zdzierania kasy ale zaufaj mu i tak daleko zaszlas juz ci mrl wzroslo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luteine biorę 2x2 ja nie mam do niego żadnego kontaktu nawet meilowego w środę byłam na wizycie ale było jeszcze wszystko ok czytałam Twoje stare posty i Ty miałaś bardzo wysoka betę moja na ten dzień cyklu powinna być dużo wyższa owulacje miałam najpóźniej 14 dnia wkurzyl mnie tym że powiedział napewno się uda ja byłam w szoku jak dostałam ból brzucha bo nie wierzyłam że może być jakiś problem a betę powinnam mieć min 1000 jutro pójdę powtórzę
 
Do góry