reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny jestem tutaj nowa opisze krótko swoją historie w tamtym roku poroniłam 2 razy od sierpnia lecze sie u prof Malinowskiego po 3 szczepieniach i mlr powyzej 30% dostalismy z mężem zielone swiatło jestem aktualnie w 5 tygodniu ale mam plamienia bół brzucha krzyza czuje ze ta ciąże tez poronie jestem na lekach acard encorton fraxiparine 0,4 i luteina 2x2 jestem załamana swiat mi sie wali myslalam ze po tych szczepieniach uda mi sie donosic ciąże nie wiem co robic czy dalej kontynuowac leczenie u profesora czy komus sie udalo po jednym poronieniu u niego drugą ciąże donosic proszę o odpowiedz bo powoli odechciewa mi sie żyć mam jeszcze nieskonczone 27lat ale coraz mniej nadziei ze kiedys sie uda :(
Witaj bobasek.
Na Twoim miejscu zostalabym przy Malinowskim. Bo chociaż jest drogi to jednak wielu pomógł. I chyba jednak nie ma lepszego lekarstwa na nasze przypadki niż szczepienia plus żelazny zestaw. Nie poddawaj się. Tym bardziej,że jesteś w ciąży i nie ma pewności,że sie nie powiedzie. Trzymam kciuki!
 
Beta jest zbyt niska jak na 5 tydzień mam plamienia i bóle krzyża ból brzucha ustąpił 3 dni temu chciałabym porozmawiać z kims kto leczył się u prof M poronil ale został i później się udało bo narazie nie wiem czy zostanę wydalam ponad 10 tys i mogłabym wydać wszystko co mam gdybym tylko mogła mieć dziecko bo boję się że jeśli szczepionki nie pomogły to jestem na straconej pozycji. To jest 3 ciąża i nigdy nie widziałam zarodka bo zawsze ciążę poronilam wczrsniej najgorsze ze profesor powiedział źe jak teraz
zajde to napewno ja donosze
 
Bobasek jaka masz ta bete? Ja poronilam 5razy i raz ciaze blizniacza. Wiec to moja 7ciaza a pierwsza u Malinowskiego. Obecnie 31tc. A zaczela sie plamieniami w 27dc i bolami okredowymi tak ze czekalam na okres i skrzepy juz sie zaczynaly. Ogolnie plamilam do 10tc a w 12tc nawet i krwawilam. Dostalam lutke 3x2 i duphaston od malininy i minely na jakis czas po czym wrocily. Dopoki nie krwawisz zadzeon do malinowskiego albo zwieksz lutke i lez jeszcze nie poronilas ja ciagle ryczalam polowe ciazy a trtaz mala super kopie jak poronisz wtedy mysl co dalej narazie walcz!moze prolutex nawet? Zaden lekarz ci lekow nie odstawi dopoki beta nie spada.
 
456.415 i w środę powtórzę a teraz jadę do ginekologa w moim mieście niech mi da dodatkowo dupka ale tydzień temu nie mogłam dotknąć sutkow a teraz już nic i poprzednio w ciąży też tak było
 
bobasek u mnie tez tak bylo!
a to 1 beta? nie robilas wczesniej? jutro mozesz isc na bete zobaczyc czy spada, daj znac co twoj gin powiedzial:) powodzenia

ps. znam dziewczyny ktore zostaly u maliny po poronieniu a dokladnie jedna osobiscie a reszta ze slyszenia
 
Beta jest zbyt niska jak na 5 tydzień mam plamienia i bóle krzyża ból brzucha ustąpił 3 dni temu chciałabym porozmawiać z kims kto leczył się u prof M poronil ale został i później się udało bo narazie nie wiem czy zostanę wydalam ponad 10 tys i mogłabym wydać wszystko co mam gdybym tylko mogła mieć dziecko bo boję się że jeśli szczepionki nie pomogły to jestem na straconej pozycji. To jest 3 ciąża i nigdy nie widziałam zarodka bo zawsze ciążę poronilam wczrsniej najgorsze ze profesor powiedział źe jak teraz
zajde to napewno ja donosze
Spokojnie może jeszcze będzie dobrze, myśl pozytywnie - zrób betę co drugi dzień i sprawdzaj czy dobrze przyrasta. Ja w ciąży donoszonej z moją córeczką plamilam, krwaawilam i mialam bóle brzucha i krzyża caly pierwszy trymestr. A byla to moja 4 ciaza po trzech poronieniach.
 
reklama
Do góry