reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
acard encorton fraxiparine 0,4 femibion natal acidum folicum i 2 x 2 luteina czy zelazny zestaw na którym sie nie udało moze jest tutaj ktos komu za drugim razie na tych lekach sie udało prosze o kazda odpowiedz
 
ja zamiast fraxi mialam clexane (tez 0,4), zamiast luteiny - duphaston. teraz jak mi nie przepisze clexane 0,8 to nie wyjde od niego. wiem od dziewczyn tutaj ze za mala dawke mialam.
 
Tez sie zastanawiam czy dawki leków nie są za małe i w poprzedniej ciąży bez szczepionek i leków przeciwzakrzepowych dostałam plamien w 6tygodniu a teraz 3 dni po pozytywnym tescie wyglada na to ze nic mi to nie pomogło :( Mozecie polecic jakiegos dobrego ginekologa immunologa myslałam o dr Jerzak w Warszawie lub Litmianowiczu tez z Warszawy bo wiem co mi powie profesor Malinowski ze znalezlismy sie w 18% którym sie nie udało i trzeba próbowac dalej tylko boje sie ze sie to powtórzy. dżoł a Ty u kogo sie leczysz?? Bardzo sie ciesze ze zarejestrowałam sie na tym forum i dziekuje za Wasz odzew nie wiecie jakie to dla mnie ważne w tych ciężkich chilach kiedy brakuje nadziei
 
ja jestem z 3-miasta, takze chyba nie Twoje rejony ale chodze do dr Jankowskiego (gin), dr Legan (gin), dr Suchanek ( immunolog), dr Ochman (genetyk), w czwartek wybieram sie 1 raz do endo-gin dr Szczurowicz a 8.02 pierwszy raz do dr Wójcika do Gamety w Gdyni
 
Gabi witaj ponownie :)
Mi oprócz dok. P. inna lekarka tez kazała przejść na ta diete/ kwiatuszek tez chyba była więc coś jest na rzeczy.
B12 jest ok a Metafolin to radzę albo poszukać 800 albo brać 2x :)
Bea moje kciuki wciaz należą do ciebie :*

Czarna,Kas, Bertha, Burczus Marzycielka i inne staraczki wciąż czekam co u was :)

Brzuchatki i mamuśki chwalić się nam proszę ♡
Witajcie:) ja dziś bylam na intralipidzie.za dwa tygodnie-przy owulacji powtorka:) i bede włączac heparyne i encorton:) i starania:) co ma być to będzie...
 
reklama
Do góry