reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny, tym którym się nie udało na clexanie czy żelaznym zestawie, w jakim tygodniu stracilyscie swoje aniołki jesli moge zapytać?


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
reklama
Czasami żelazny zestaw zawodzi bo:
- źle dobrana dawka leków
- za późno wdrożone
- nie zdiagnozowana inna przyczyna...
Ale wtedy są jak wiecie szczepienia i nasze forumowe dziewczyny są przykładem, że się da. I tego każdej życzę. Koniec smutów. Będzie dobrze.

Ja jestem po wizycie, Malutka waży 722g, znów ułożona miednicowo, a poprzednio już była główką w dół. Trochę się boję czy zdąży się obrócić, bo z Oliwią 6 lat temu niestety się nie udało a wiem że im dalej tym ma ciaśniej.
Dostałam opieprz, że nie biorę Dopegytu, ale myślałam, że jak mam ciśnienie w normie to nie muszę..a tu klops, mam brać i już.
Co do cukrzycy, to kazał się nie martwić, że wyniki w normie, w 32 tc powtórzymy badanie.
No i mój gin chce abym rodziła naturalnie...bojam się :p
Generalnie jest wszystko ok, następna wizyta 23 luty,.
 
Dziewczyny, tym którym się nie udało na clexanie czy żelaznym zestawie, w jakim tygodniu stracilyscie swoje aniołki jesli moge zapytać?


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
Mi nie pomógł bo miałam za małe dawki albo. .. pomogło leczenie IO glokophage

received_1410603108973140.jpeg
A oto mały Kwiatuszek który ma najsliczniejsze usta jakie widziałam ♡♡♡ (zapewne po mamie) :)
 

Załączniki

  • received_1410603108973140.jpeg
    received_1410603108973140.jpeg
    53,8 KB · Wyświetleń: 138
Kas Bardzo bym chciała ale strach pozostaje.
Porzeczka Czajak co u was .?
Hej u mnie bez zmian juz mam dosc czekania. Byłam z porzeczka na mlr w srode i czekamy. Ogólnie to zepsuło nam się w drodze powrotnej auto od rana miałam taką migrene ze żygam cala drogę do domu która trwała 3 godziny dłużej ponieważ czekaliśmy na laweta w tym czasie zamarzlismy prawie. Wiec na ten nasz cały pech jakoś czarno widzę nasze wyniki..... no cóż na nas to chyba nie ms rady. Ale bardzo się ciesze ze ty juz tak blisko jesteś będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie. U nas nic nowego wiec się nie odzywam buzka
 
Gabis no u mnie na bank za mala dawka clexane byla [emoji20][emoji20][emoji20]
Maz odebral wynik kariotypow. Na szczescie prawidlowy. Uff


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?), leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry