reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
DOBRA TO I JA PONARZEKAM:happy:
brzuszek rośnie ,buty zakłada mi M :eek:
Mała w nocy jest aktywna ,spać nie mogę do tego :eek: 5 razy siku-masakra
często mam zgagę ,i ciężko mi się oddycha,ale piszą ,że to norma.
Tez bym chciała mieć już ją i przytulać:frown: jak nie kopie jakiś czas to detektor idzie w ruch.
Do tego mam anemie i infekcje w moczu a gin mówi ,że przy lutce tak jest i nie chce nic dać!!:wściekła/y:
myślę o urofuraginum na własną rękę:sad:??
jutro wizyta i zobaczymy:sorry:
SUSANA PROSZĘ O NOWE WIEŚCI ???
Furaginy nie można w ciąży!
Żurawinę w dużych ilościach, ewentualnie nasiadówki z kory dębu.

 
1485196882-aaaaaa.jpeg

Moj Maluszek [emoji7]
1485196914-aaaaaa.jpeg

I jego domek w 16tc [emoji5]
Tak sie dzisiaj stresowalam ze nie zapytalam nawet o wymiary jak sie okazalo ze wszystko dobrze.
Odebralam tez dzisiaj pappe i jest ok.

xnw43e3k256g9p2p.png


Doris piekny Synus [emoji4]
No pięknie się prezentujecie:) Oboje:D
Figurka jak tralala:D
 
no wiec tak:) mnie powinno sie uspic na 9 miesiecy wszystko wydaje mi sie ze jest nie tak. Od dwoch tygodni mala tak kopie, ze ja nie pamietam kiedy ostanio sie nie ruszla jak nie rusza sie chwile to sie ciesze ze wkocnu poszla spac. Czasem to sa kopy czasem male ruchy. Napewno lezy poprzecznie bo czuje ja jednoczesnie w dwoch miejscach. Wczoraj musialam chodzic 15 minut zeby troszke sie uspokoila. Ostanio wazyla 1230 w 27 tc wiec gin mowi ze dorodna nie jst te zmniejsza wiec wyklucza slabe przeplywy ale nie wiem co to sa wzmozone ruchy az boje sie jak Magda napisze ze to sa wzmozone ruchy. BO ona czasme kopnie mocniej czasme z minute poszlaeje chodzi o to ze ciagleee ja czuje czy ona wogole spi?Czasem ejst spokojna a nagle buch mysle ze to moze juz odruch moro przez sen?
drugie marudzenie to ucisk na klatke piersiowa jakbym miala za male pluca,
potem ucisk na zoladek co nie zjme mnie mdli
z rana tez wrocily mdlosci
jest mi ciezko a dopiero 30 tydzien ja sie ciesze z emoge to czuc ale we wszystkich tych objawach czegos sie doszukuje;/ na kolacje zapycham sie owocami bo nie moge patzrec na jedzenie a glodna jak wilk jestem
dzis rano np. PRZPRASZAM ZA OPIS poszlam do wc i mialam biegunke podtarlam sie najpier w przodzie a tam braz i pewnie od 2 strony sie cos przyczepilo bo teraz ciagle leci biale jak zawsze ale juz se wmazwiam ze czop mi odlazi...chociaz nie mam pojecia jak ona wyglada
i ciagle leci mega duzo sluzu 5 wkladek na dzien mialam ph badane wymazy co chwile wszystko ok taka moja uroda ..i znow mnie kopie w boku czasem mam wrazenie ze zlapala pepowine i nia wymachuje.
niech juz bedzie 40 tydzine niech ja juz mam na rekach bo oszaleje niedlugo ..wiem piszcie ejdzcie po mnie ze kazda miz dzdrosci itak dalej sama bym po sobie pojechala jeszcze rok temu...wiec skaujcie jak nie chcecie tego posta.
 
Fondie spokojnie .Klara też tak się ruszała i nic jej nie dolegało .Zrobili mi cc wcześniej bo bali się,że zacznie się poród bo miałam już małe rozwarcie i skurcze,więc Ty możesz być spokojna.A to ,że mała się rusza to bardzo dobrze i wiem,że to boli,ale pomyśl,że będzie Ci tego brakowało jak już będzie po tej stronie brzucha :D Już dużo Wam nie zostało i dacie radę bo jesteście obie dzielne.Staraj się jak najwięcej odpoczywać.
 
reklama
Do góry