reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziekuje [emoji5] ale uwierze jak uslysze [emoji173]️. Z objawow to caly czas mnie ciagnie w lewej pachwinie i cycki bola po zew. stronach ale tylko gdy dotykam i sa miekkie ( w poprz.ciazy mialam nabrzmiale i twarde, tak wiec reguly nie ma) i tak te bole trwaja od paru dni po owu do teraz. W czwartek gin ale wiem ze moze nawet pecherzyka nie byc ale chociaz clexan przepisze.
Od miesiaca jestem przeziebiona, mam koncowke kaszlu, czy takie napinanie brzucha moze zaszkodzic?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dżoł większość z nas ciaże zaczynała spadkiem formy i choroba (ja antybiotykiem nie wiedząc o ciazy) także ten tego to mozna potraktować jako jeden z objawów :) jak bardzo nie kaszesz to spokojnie
 
reklama
Dżoł moja siostra odkąd zaszla w ciąże (4mies.), to kaszle i wszystko ok. Wydaje mi się, że jesli wszystko jest ok, to nic sie nie stanie. Choć wiadaomo, staraj się kaszleć jak najmniej. SPOKOJNEJ NOCKI:*
 
Dzol wez sobie cos na kaszel.Lepiej dmuchać na zimne.

Bertha powtorzylam w pon biały. Dzis juz budze się zbolem krzyża więc przypuszczam , że nic z tego .Tylko temp ładnie No się trzyma na poziomie 37 i to daje drobine nadziei.Jutro zatestuje jak wyjdzie biały to odstawiam lutke i wyciagam wnioski ze to ona tak trzymała mi temperaturę ;-).
Bertha gdzie kupujesz re doZ testy?? I którego dnia fpo mam kciuki trzymać :-) ?
 
Susana, dżoł, agatuah super wiadomości!! Trzymam mocno &&&&& :)
Beatka życzę Ci już teraz dwóch kresek ale po histero to różnie jest. Zajdziesz tak jak ja w piątym cyklu !!! I traktuj to jak dobrą zapowiedź bo Ty też kiedyś napisałaś mi że będę miała jeszcze córcie i może tak będzie :)
Pamiętacie jak pisałam, że nie chce znać płci i tak by było ale za duża presja otoczenia ;) põki co doktorek wczoraj powiedział że siusiaka nie widzi ale wszysto będzie wiadomo na połówkowym czyli za tydzień!!
Bertha z Tobą będzie tak samo - piąty cykl!!!
Miłego dnia babeczki!!
 
Dzol wez sobie cos na kaszel.Lepiej dmuchać na zimne.

Bertha powtorzylam w pon biały. Dzis juz budze się zbolem krzyża więc przypuszczam , że nic z tego .Tylko temp ładnie No się trzyma na poziomie 37 i to daje drobine nadziei.Jutro zatestuje jak wyjdzie biały to odstawiam lutke i wyciagam wnioski ze to ona tak trzymała mi temperaturę ;-).
Bertha gdzie kupujesz re doZ testy?? I którego dnia fpo mam kciuki trzymać :-) ?
Kciuki za jutro!! Kiedy masz termin @?
Doz, to ta sieć aptek Dbam o zdrowie. Maja testy płytkowe swojej marki.
Ja testuje w piątek pierwszy raz chyba, to bedzie 10dpo.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje [emoji5] ale uwierze jak uslysze [emoji173]️. Z objawow to caly czas mnie ciagnie w lewej pachwinie i cycki bola po zew. stronach ale tylko gdy dotykam i sa miekkie ( w poprz.ciazy mialam nabrzmiale i twarde, tak wiec reguly nie ma) i tak te bole trwaja od paru dni po owu do teraz. W czwartek gin ale wiem ze moze nawet pecherzyka nie byc ale chociaz clexan przepisze.
Od miesiaca jestem przeziebiona, mam koncowke kaszlu, czy takie napinanie brzucha moze zaszkodzic?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Dżoł mam to samo.... cieszę się a z drugiej strony chyba już zaczynam panikować :( a to, że piersi bola mnie mniej niż ostatnio, że może ten wynik bhcg jest za niski..... wiedziałam, że każda olejna ciąża będzie stresująca, ale chyba ogarnia mnie lekka paranoja....marze o chwili kiedy pójdę i usłyszę serducho.... :/ ja czekam na wieści od lekarza kiedy mogę przyjść ale narazie odpowiedzi brak i to chyba też mnie stresuje :/
 
ja miałam prywatną wizyte 19.12 i wtedy miałam monit i ginka kazała przyjsc w połowie stycznia, bo mowila ze gdyby sie udalo to dopiero wtedy bedzie cos widac ale jak dla mnie to za szybko i tez g... zobacze.
 
reklama
czekam jak na szpilkach ..... ;-( wg na robocie nie moge sie skupic bo mysle ze bedzie za niska

Mnie lekarz mój napisał, że mam jutro powtórzy i zobaczyć jak przyrasta i dopiero umówimy sie na wizytę.... i ja nie mogę się skupić.... Boję się, że coś jest nie tak :(
 
Do góry