reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

na powtórkę ? nie, pewnie nie będę szła, bo zawsze na usg są niedokładności, a w końcu mieszczę się w normach, więc nie będę ani siebie ani dziecka denerwować. I tak teraz to nic nie zmieni :), a ja muszę wierzyć, że wszystko jest ok
Wlasnie o to chodzi ja co wizyte mam inny wymiar przez co inny termin. Nie masz sie co stresowac na zapas,bo w normie miescisz sie spokojnie [emoji6] a wiesz czy to synus czy corunia?

xnw43e3k256g9p2p.png
 
reklama
Tj.napisala Nafoczka liste za 2016 zamykam ja. Przedemna jest teczowa.

xnw43e3k256g9p2p.png
Hahaha napisalam bez sprawdzania :D

Dziewczynki wszystkiego dobrego w nowym roku Wam zycze a przede wszystkim spelnienia tego najwiekszego marzenia.

Gratuluje II kreseczeki trzymam mocno kciuki zebym za niecale 9 mcy rownie mocno Wam gratulowala pieknych zdrowych bobaskow.

A my pozdrawiamy wszystkie dziolszki razem z Pudziankiem. Mamy juz 8 mcy[emoji2]
1483369285-aaaaaa.jpeg
1483369307-aaaaaa.jpeg

Czapka i cukierki siostry to najlepsze zabawki[emoji6]
1483369352-aaaaaa.jpeg
Jaki cudowny Pudzianek o mamusiu ♡♡♡
Kitki kiedy on miał bunt. Mój teraz szczypie, gryzie i drapie :p
 
zwłaszcza, że inne wymiary są takie jak powinny, bobas jest duży , głowa ma odpowiednie wymiary, serce bije jak powinno, pępowina taka jak powinna, kość nosowa widoczna, kość udowa ma dobry wymiar ,więc niech się dzieje tylko dobrze ;) Ponoć ma być chłopiec, ale wiesz 100% nie dała a u Ciebie?
 
zwłaszcza, że inne wymiary są takie jak powinny, bobas jest duży , głowa ma odpowiednie wymiary, serce bije jak powinno, pępowina taka jak powinna, kość nosowa widoczna, kość udowa ma dobry wymiar ,więc niech się dzieje tylko dobrze ;) Ponoć ma być chłopiec, ale wiesz 100% nie dała a u Ciebie?
To samo,prawdopodobnie chlopiec ale od razu zaznaczyl ze potwierdzi na polowkowych.
Wiec nie masz sie co zamartwiac skoro wszystko jest dobrze[emoji18]

Hahaha napisalam bez sprawdzania :D

Nafoczus bo Ty jako nasz czlonek masz wszystko w jednym paluszku [emoji2][emoji2]

Susana [emoji110][emoji110][emoji110]

Kitki wspanialy [emoji7]

xnw43e3k256g9p2p.png
 
Nafoczka - pudzian ma bunt od urodzenia do teraz[emoji1] krzyczy piszczy szczypie kopie. I caly czas trzeba mu poswiecac czas. Nawet jak sie bawi to wymaga by byc obok. Jak odchodzimy to od razu zabawke odrzuca i wrzask. Taki typ. Z corka to mialam raj[emoji2] [emoji2] [emoji2] mimo ze ma 8 mcy to caly czas budzi sie co 3 godz wiec ani jednej nocki nie przespalam. Czasem nie mam sil juz do niego ale i tak jest najcudowniejsza " rzecza" jaka spotkala mnie w ostatnich latach. Majac moje dwa skarby jestem w pelni szczesliwa. I tego Wam wszystkim dziewczyny zycze, takiego szczescia i bezgranicznej milosci[emoji4]
 
Mowisz masz [emoji4]

c25046e5357eb53577fc64d0fbccebc4.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzol!!!! gratulacje!!! ale super wiesci! :) jakie mialas objawy?

Dzol i agatush kciuki za szybujaca bete.
Bea, a jak ty? powtarzalas?
U mnie 6dpo, odliczam do testowania...

Tak tylko dodam bo bym nie była sobą :D ma to swoje dobra i zła strone bi widać bardzo szybko u mnie było już w 9dpo = 23 dc ale też widać wszystkie biochemiczne o których czasem lepiej nie wiedziec dla świętego spokoju .. :)
U mnie niestety facelle falszywie pokazuje czasem cienie. Wiem ze falszywie a nie biochemy, bo juz kilka razy pobieglam po takim cieniu na bete od razu i byla <0,1.
A raz facelle, ale akurat ten w plastiku, pokazal mi calkiem spoko cien w terminie owulacji :) to bylo akurat po laparoskopii wiec nie wiedzialam ile bedzie trwal cykl i tak sobie siknelam, bo owu wyszedl pozytywny i pomyslalam, ze moze to pokazuje ciaze. ale na monitoringu wyszlo, ze jednak owulacja.
Takze ja troche facelle juz nie ufam. natomiast widzialam juz kilka porownan testow facelle i Doz/Nordtest(to to samo) i te Doz/Nordtest mocniejsze wychodza niz facelle, wiec wydaje sie ze sa czulsze. Ja je polecam
Mój wynik już jest 108,8 mlU/ml - czwarty tydzień :-)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!!! :)

No to jak tu tak wesoło od tych bet dzisiaj to i ja wam coś napiszę
Moja ciąża biochemiczna jednak się rozhulała i postanowiła się zadomowić w moim brzuszku .Testy ciążowe przybrały na sile:biggrin2:
Piątkowa beta 43
Dzisiejsza 176:D
Oooooo!!! super wiadomosc! :):):) gratulacje :) ale sie ciesze :) Tak z przyczajki po cichaczu sie staralas ;)
Mam nadzieje, ze z Bea25ta juz za pare dni tez dolaczymy do was ;)
 
Dzol!!!! gratulacje!!! ale super wiesci! :) jakie mialas objawy?


Bea, a jak ty? powtarzalas?
U mnie 6dpo, odliczam do testowania...


U mnie niestety facelle falszywie pokazuje czasem cienie. Wiem ze falszywie a nie biochemy, bo juz kilka razy pobieglam po takim cieniu na bete od razu i byla <0,1.
A raz facelle, ale akurat ten w plastiku, pokazal mi calkiem spoko cien w terminie owulacji :) to bylo akurat po laparoskopii wiec nie wiedzialam ile bedzie trwal cykl i tak sobie siknelam, bo owu wyszedl pozytywny i pomyslalam, ze moze to pokazuje ciaze. ale na monitoringu wyszlo, ze jednak owulacja.
Takze ja troche facelle juz nie ufam. natomiast widzialam juz kilka porownan testow facelle i Doz/Nordtest(to to samo) i te Doz/Nordtest mocniejsze wychodza niz facelle, wiec wydaje sie ze sa czulsze. Ja je polecam


Gratulacje!!! :)


Oooooo!!! super wiadomosc! :):):) gratulacje :) ale sie ciesze :) Tak z przyczajki po cichaczu sie staralas ;)
Mam nadzieje, ze z Bea25ta juz za pare dni tez dolaczymy do was ;)
Berta
Z przyczajki .....hehe chyba można to tak nazwać .
Teraz czekamy na Becie i za parę dni na ciebie :D
 
reklama
Dziekuje [emoji5] ale uwierze jak uslysze [emoji173]️. Z objawow to caly czas mnie ciagnie w lewej pachwinie i cycki bola po zew. stronach ale tylko gdy dotykam i sa miekkie ( w poprz.ciazy mialam nabrzmiale i twarde, tak wiec reguly nie ma) i tak te bole trwaja od paru dni po owu do teraz. W czwartek gin ale wiem ze moze nawet pecherzyka nie byc ale chociaz clexan przepisze.
Od miesiaca jestem przeziebiona, mam koncowke kaszlu, czy takie napinanie brzucha moze zaszkodzic?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry