reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ale mam stres!!! Normalnie nie mogę się na niczym skupić! Pewnie dziś nie prześpię nocy, bo jutro szpital, jutrzejsza noc w szpitalu też będzie nieprzespana, bo pojutrze cc, a kolejnej nie prześpię, bo będę się patrzeć na Olisia :-)
Takie stresy to możemy mieeeć;)
Jeszcze chwilunia i Oliś będzie z Tobą:)
 
Ciągle chodzę z komórką przy tyłku i czekam na sms od naszej Foczki .

Dzisiaj rodzi jeszcze jedna moja koleżanka .Też cisza .
I jak tu się nie denerwować .:(

Powiedziałam Doris że ma na cesarkę położyć się z komórką w ręku .
Powiedziała że będzie nagrywać
He he :p:p
 
Ciągle chodzę z komórką przy tyłku i czekam na sms od naszej Foczki .

Dzisiaj rodzi jeszcze jedna moja koleżanka .Też cisza .
I jak tu się nie denerwować .:(

Powiedziałam Doris że ma na cesarkę położyć się z komórką w ręku .
Powiedziała że będzie nagrywać
He he :p:p
Mam to samo. I choć nie chcę,to i tak się denerwuję. Ale może Nafoczka miała cesarkę i poprostu śpi:) ???
 
Po porodzie jest taka adrenalina że oczy się zamykają ale nie da się usnąć .Napewno jest zapatrzona w syneczka i oczu nie może oderwać ......
Albo jeszcze rodzi:o
Chcialam jej napisac smsa, ale stwierdzilam ze chyba nie wypada. Pewnie sama nam cos napisze jak bedzie mogla.
Mam nadzieje ze wszystko u nich dobrze.
 
reklama
Do góry