reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Arluska ja miałam zabieg ponad 2 tygodnie temu staramy sie wracać do pionu" nienawidzę słowa przykro mi serduszko nie bije" ja potrzebuję takiego lekarza ktory zrobi badania i powie co robić ja biore heparyne bo mam mutacje w genie mthfr więc w ciąży wskazana tak mówiła bynajmiej genetyk czekam teraz na wyniki naszej dzidzi i kariotypy i później planuję maline albo kogoś kto da mi nadzieję ze slonce zaświeci takze dla nas.
Witaj burczus , destino nie znam waszych historii jestem na 2500 stronie i czytam wasze historie od tygodnia.
Susana kochana czytałam twoje wypowiedzi o usg tak bardzo mi przykro mam nadzieję że lekarz się myli masz juz dość wysoką ciążę chciałabym aby bylo wszystko w porzadku czego z całego serca ci życzę.
Dziewczyny mimo tych strat obrazilam się na boga okropnie po stracie 1 córeczki byla juz taka duża musiałam ja urodzić koszmar zero placzu po porodzie nikomu tego nie życzę teraz wróciłam do boga będę sie modlic susana za twoje maleństwo.


Porzeczko miałam podobną historię do Twojej. Tylko ,że ja 1 ciążę straciłam w 15 tyg a drugą w 24 i to z powodu przegrody. Dobrze wiem co czujesz nawet w sprawie Boga ,pustki ,złości . no i teraz walki. Ja mam swoje upragnione dziecko a po nim kolejne 2 straty i nadal walczę. Teraz wiem ,że od Boga się nie odwrócę i nie obrażę.

Nafoczka (mój prywatny Anioł) przesłała mi modlitwę do św. Dominika i pasek Dominika i jak jej nie uwielbiać :D Dzięki Aniele :*
 
reklama
Porzeczko miałam podobną historię do Twojej. Tylko ,że ja 1 ciążę straciłam w 15 tyg a drugą w 24 i to z powodu przegrody. Dobrze wiem co czujesz nawet w sprawie Boga ,pustki ,złości . no i teraz walki. Ja mam swoje upragnione dziecko a po nim kolejne 2 straty i nadal walczę. Teraz wiem ,że od Boga się nie odwrócę i nie obrażę.

Nafoczka (mój prywatny Anioł) przesłała mi modlitwę do św. Dominika i pasek Dominika i jak jej nie uwielbiać :D Dzięki Aniele :*
a co to za modlitwa?
 
Witam nowe dziewczęta, Arluśka i Porzeczka [emoji8] [emoji8]
Czesc dziewczyny, ja tylko na chwile...
Dla tych co sie martwia, u mnie jak narazie wszystko ok. Serduszko dalej bije.
Nigdzie sie juz nie udzielam, bo zle na mnie dziala forum, za bardzo sie stresuje jak czytam o problemach dziewczyn.
Czasami wchodze i podczytuje, ale tez juz coraz rzadziej, nie dlatego ze mnie nie obchodzicie, tylko dlatego ze jak czytam o tych wszystkich badaniach, czy o kolejnych poronieniach to juz mam czarne mysli.
Pozdrawiam Was i zycze wszystkiego dobrego. Czasami sie do Was bede odzywac jak bede miala sie kim pochwalic;)
Ściągnęłam Cię chyba myślami, wracałam dziś pracy i myślałam o Tobie i Twoich kropkach. Napisałam do Ciebie kiedyś priva, ale chyba niedoszedł, bo nie odpisałaś :(
 
Porzeczko miałam podobną historię do Twojej. Tylko ,że ja 1 ciążę straciłam w 15 tyg a drugą w 24 i to z powodu przegrody. Dobrze wiem co czujesz nawet w sprawie Boga ,pustki ,złości . no i teraz walki. Ja mam swoje upragnione dziecko a po nim kolejne 2 straty i nadal walczę. Teraz wiem ,że od Boga się nie odwrócę i nie obrażę.

Nafoczka (mój prywatny Anioł) przesłała mi modlitwę do św. Dominika i pasek Dominika i jak jej nie uwielbiać :D Dzięki Aniele :*

Mhhh bardzo podobna twoja historia jak wykryli ci ta przegrode bo tak teraz myślę ze moze i ja mam jakieś cholerstwo. Jesli robi sie histeroskopie i jest ta przegroda to ja odrazu usuwają ?
 
reklama
Mail napisany...warto próbować wszystkiego.
Ja dostałam buciki robione przez więźniarki,na drutach. codziennie odmawiam 10tkę różańca,za nienarodzone dziecko. od dnia kiedy zaczęłam, to dziecko zostało poczęte(taka zasada).i moja modlitwa ma je chronić przed aborcją. Nie wiem czy moja modlitwa ma taką moc,ale warto próbować:).
 
Do góry