reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Malina jeśli tylko widzi taką potrzebę to nawet dużą dawkę tego encortonu przepisuje,wszystko zależy od tego co ci wyjdzie w tych badaniach,jakie przeciwciała itd.
Naprawdę On bierze wszystko pod uwagę i wie co i jak,gdy będzie potrzeba to da "żelazny"zestaw w odpowiednich dawkach
Mi narazie powiedział że Clexane niepotrzebnie brałam a i tak nie pomógł:( tak samo bedzie z encortonem jak będzie w za małej dawce a nasi ginekolodzy raczej boją sie przepisywać tych większych...bo skutków ubocznych też jest sporo
 
reklama
U mnie dziewczyny dzisiaj na zabiegu była żona mojego brata ciotecznego i dała mi na zakończenie piękny pluszowy kocyk dla dziecka bo się dowiedziała wcześniej że jestem w ciąży .
Rozryczałam się jak bóbr ....i nie mogę się do tej pory uspokoić ...
 
Sus, nawet nie wiem co ci powiedzieć. W takich momentach najlepiej milczeć i towarzyszyć fizycznie. Przykro mi, ze nie potrafię. Tak bym chciała, nie mniej niż ty, by się okazało, że lekarz się pomylił. Dzięki tobie poczytałam o tych zespołach i czegoś się dowiedziałam. Przytulam mocno ,Twój brzuszek też :)

Witaj Alusia

Czy ktoś wie, co u Nafoczki?

Strawbuś długo o tobie myślałam i nawet miałam się do Ciebie odezwać. Super, ze nas odwiedziłaś, ucałuj kropka :-D
 
U mnie dziewczyny dzisiaj na zabiegu była żona mojego brata ciotecznego i dała mi na zakończenie piękny pluszowy kocyk dla dziecka bo się dowiedziała wcześniej że jestem w ciąży .
Rozryczałam się jak bóbr ....i nie mogę się do tej pory uspokoić ...
Susanko...postaraj się myśleć pozytywnie. Twoje zamartwianie nic nie da.Przecież wiesz.postaraj się wyciszyć,uspokoić...Tak wiem,że to trudne i że łatwo się gada. Ale innej rady nie umiem dać. Codziennie modlę się za Was:*
 
Arluska ja miałam zabieg ponad 2 tygodnie temu staramy sie wracać do pionu" nienawidzę słowa przykro mi serduszko nie bije" ja potrzebuję takiego lekarza ktory zrobi badania i powie co robić ja biore heparyne bo mam mutacje w genie mthfr więc w ciąży wskazana tak mówiła bynajmiej genetyk czekam teraz na wyniki naszej dzidzi i kariotypy i później planuję maline albo kogoś kto da mi nadzieję ze slonce zaświeci takze dla nas.
Witaj burczus , destino nie znam waszych historii jestem na 2500 stronie i czytam wasze historie od tygodnia.
Susana kochana czytałam twoje wypowiedzi o usg tak bardzo mi przykro mam nadzieję że lekarz się myli masz juz dość wysoką ciążę chciałabym aby bylo wszystko w porzadku czego z całego serca ci życzę.
Dziewczyny mimo tych strat obrazilam się na boga okropnie po stracie 1 córeczki byla juz taka duża musiałam ja urodzić koszmar zero placzu po porodzie nikomu tego nie życzę teraz wróciłam do boga będę sie modlic susana za twoje maleństwo.
 
reklama
Strawbelka witaj. Cieszę się że się pokazałaś . Uspokoiłaś mnie :)

Arluśka witam również Ciebie. Wiesz jakiej długości masz przegrodę? Ja miałam 3/4 macicy dość sporą. Nie wiem co myśleć o tym, co Ci mówią,że to nie przyczyna ,jak zarodek się ulokuje po stronie tej z mniejszym dopływem krwi to na pewno ma znaczenie. Lepiej się przed staraniami pozbyj dziadostwa :D

Susan ehh Przytulam ,strasznie mi smutno. Wypiję depresyjnego łyka za Ciebie , jeszcze 8 dni i będzie coś jasne.

Nafoczka hmmm zaraz napiszę do niej prześlę od Was pozdrowienia.
 
Do góry