reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Motylek co Ty za glupoty gadasz!!!
Jestes w ciazy!!!
Pewnie implantacja byla niedawno;)
Ciesz sie kochana i lec jutro na betke, zobaczysz ze sie podwoi!
Dziewczyny co Wy tak panikujecie z ta beta jak jest mniej niz 5, na badaniach jest napisane ze ciaza od 5 ale bete sie powinno robic w dniu spodziewanej miesiaczki i etedy bete wychodzi duza.
Jak my robimy seiezo po implantacji to beta jest niska, przeciez ona zaczyna rosnac od zera i kiedys musi miec taka niska wartosc;)
Dokładnie!! :)

Ja mam o 18.00 podglad jajek, trzymajcie kciuki, prosze:(
Będziemy mocno trzymać!

Piękny brzusio :)
 
Po pracy pójdę na betę. Zobaczymy co tam u mnie słychać, ale pewnie będzie rozczarowanie.
Ale lepiej dzisiaj zrobić zeby w razie pozytywu jeszcze szybko zdobyć przed weekendem receptę na clexane..
 
Dziewczyny dzięki za wsparcie byłam u ginekolog i mówiła mi ze to byłby cud gdybym zaszła przy tak dużej prolaktyne a i ciałko żółte jest w prawym jajnika ale nie nakręcam sie...

Ech ci ginekolodzy....mi tak mowili przez dlugi czas, ze bez szans, ze cudow takich nie ma. A figa z makiem - ja taki cud nosze pod sercem juz 9ty miesiac:p zrob bete po terminie @ i zobaczysz. Jak bedzie ciaza to radze od razu progesteron brac. Ja w poprzednich dwoch nie bralam i sie nie udalo. Teraz od poczatku do prawie 30tego tyg bralam, od 20tego tyg zmniejszajac powoli dawki. Trzymam kciuki za Ciebie:)
 
Motylek, ja w 13 dpo mialam 3,49, a w 14dpo 8,7. Tez nie wierzylam, ale wyglada to na pozna implementacje,bo owu mpgla sie przresunac powiedzmy dzien, ale nire az tyle.
 
Z całego
serce-na-dloni-ARTICLE_MAIN-36465.jpg


Ci tego życzę :)

Motylek - jest nadzieja, powtórz betę, trzymam kciuki

Lilia
Jak zwykle wkleisz coś kreatywnego .
Bomba ....!!!!!!!

Motylek
Ciąża .A jak boli to pewnie implantacja .
Jutro idż na bete a nie test .
Starsza koleżanka nakazuje!!!!!!
Prosze mnie słuchać .!!!!

Strawbelka .
Niosko ty moja .Trzymam kciuki za piękne jajeczka .

Plastusia
Wytrzymasz jeszcze trochę .!!!!
Zrowiej i nabieraj sił.!!!!!!

Arda
Jak samopoczucie..???

Bertha
Czekam na twoją betę .

Gogac
Piękny , zgrabniutki brzuszek .
 
reklama
Susana, dziekuje, przyzwoicie, chwilowo nie panikuje. Cos mnie jajnik pika, ale ro chyba norma. Dzis/jutro termin @ wiec ze strachem zagladam w majtki :p

Strawbrelka, czuje piekne jajka :D dolaczysz!
 
Do góry