reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Martaha
Super że masz wiarę .My ci też przesyłamy tyle ile mamy tej wiary .
Fasolka rośnie i potrzeba jej matki która w nią nie zwątpi.Pisz o was coś więcej bo mało cię czytam .Może być o mdleniu , wymiotach itd.
 
reklama
Wam chyba płacą za produkcję postów, hi hi. Nadrobiłam, obiecuję, że zostaję ale też zauważyłam, że ciężarne coraz mnie piszą, Nafoczka....halooooooooooooooo
Ja się lepiej czuję, nawet byłam drugi raz w mieście po zakupy i ..........uwaga..........zjadłam
15 dkg kapusty kiszonej, następnie 2 kromki chleba z serem i pasztetem, popiłam to sokiem pomidorowym pikantnym i na koniec zjadłam pół kremówki papieskiej i 3 cukierki nimm2, oczywiście to jadłam ciągiem bez przerwy
 
Doris i nie zwymiotowalas???
Arda kupilas ta kiecke? To pochwal sie nam;)
Susana juz chyba nie zadzwonia, chiciaz mowili ze nawet jak wezma ta druga osobe to zadzwonia mi powiedziec zebym wiedziala co i jak. Ale w nosie, juz sobie nadzieji nie robie. Maz szuka wczasow zeby mnie pocieszyc;)
 
Bea, ja od lutego mniej daje cukru do kawy hahaha i tyle :p
Dziś robiłam rurki z kremem... Ale od marca nic nie piekę :-) jeszcze tylko jak wrócę, obiecałam Mikołajowi sernik :-)

Doris, ahhh te zachcianki :-)
Ja nie zapomnę jak makrele w sosie pomidorowym przegryzalam ptysiem :-)

Strawbelka, nie przejmuj się :-)
Niby wszystko dzieje się po coś.
Ja jak w październiku straciłam pracę, mimo, że nie było w niej najlepiej, przykro mi było. Teraz wiem, że dobrze się stało. Mikołaj co chwila chory i nie muszę się zastanawiać co z Nim, z pracą ;-)
 
Doris z Twojego postu zapamiętałam jedynie kremówkę papieską ;p.
Ok Sylia więc startuj i daj cynka. A ja jestem już na 40 stronie tego wątku. Zosało mi jedynie 1901 może do końca ciąży zdążę ;)
 
Doris i nie zwymiotowalas???

No coś Ty, dopiero poczułam się taka najedzona i szczęśliwa :-)

Doris, ahhh te zachcianki :-)
Ja nie zapomnę jak makrele w sosie pomidorowym przegryzalam ptysiem :-)
ja w ciąży z synem jadłą chleb z nutallą i zagryzałam ogórkiem kiszonym :-)

Doris z Twojego postu zapamiętałam jedynie kremówkę papieską ;p.

była pyszna, jako taki deser :-)
 
Do tego jest jeszcze test imk, ocena subpopulacje limfocytów i tam też bada komórki NK. Tak więc NK jest robione w dwóch badaniach.
Ok. To daje nadzieje, ze te nk mozna w większej liczbie laboratoriów zbadać, tylko maja inne nazwy te badania.

A czy badanie Allo-mlr ma inne nazwy, kryje sie w innych badaniach?
 
reklama
A moje jutrzejsze hsg stoi pod znakiem ?.....
Meza wlasnie migrena bierze i jak do rana nie przejdzie to dupa z hsg:(
Jak mi sie pier...i to na calej lini.
 
Do góry