reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

OK napiszę coś więcej o sobie więc -po 3 poronieniu ruszyły badania! Miałam pobrany posiew z pochwy i wyszła bakteria e.coli ,dostałam Augmentin i po Trivagin 10 dni. Usg tarczycy idealne , ale tsh-3.046 w tym miesiącu ( w 2013 -2.079 ,w czerwcu 2015- 3.021) więc mi rośnie!! ft4- 8.56 (normy-7.86- 14.41) Tsh na pewno za wysokie a tf4 to się nie znam .Może wy się znacie? Do endo dopiero 27.11. Na genetyczne idę 3.11 ,robie prywatnie ,bo na nfz dopiero za rok!!:no: Zobaczymy czy znajdę powód poronien .Podejrzewam że na tarczyce dostanę leki ,bo powinna być max 2 przy planowanej ciąży nie?
 
reklama
Witajcie dziewczyny

Iris34 – śliczna dziewczynka, a ile ma włosków, wow

lamia78 – witaj :-)

susana – ja biorę koenzym q10 forte 100 mg firmy HASCO-LEK

Arda – hm… to dziwne, że tak Ci go kazała brać. Na rozpisce z lekami mam zapis, że encorton brać rano między 6 a 8.00 :confused:

sykatynka – cudne wieści, oby tak dalej

Kitki – to bardzo dobrze, że jest odrobinę lepiej, oby tak dalej. U mnie w sumie jest trochę inaczej. Przez pierwsze kilka dni nie mam żadnych sinaków, a później nadrabiam tymi sinikami. Ale czego się nie robi dla upragnionego celu :tak:
 
Lilia, mnie się wydaje, że ona ten Encorton dała mi tylko dlatego, ze się uparłam. Uważa w sumie, że przy aktualnych wynikach nie ma sensu go brać co powiedziała wprost - może dlatego palnęła "Może być na noc" (dlatego pytałam, z powodu tego jej "może być"). Bedę brać tak jak radzicie :) Dzięki. Swoją drogą podobno moje wyniki spowodowały ekstazę u Pani, która prowadzi te badania. Niby taka szybka poprawa praktycznie się nie zdarza.
 
Ok, dziewczyny jestem po usg. Byłam u bardzo dobrej specjalistki Olkowskiej-Hameli. Przebadała dziecko wzdłuż i wszerz i tak: wszystkie parametry sa ok. Jedyne co mnie martwi to przeziernosc, ktora wyszła 2,4. Lekarka mowi, że jest to górna granica normy.
Musze podjąć decyzje do godz 19 czy robic Pappe. Sama nie wiem. Jezeli wyjdzie złe to nie zdecyduje sie na amnio. Prędzej zrobie NIFTY.
Co o tym myślicie?
 
Hej Karpidlaczku, no 2,4 to nadal norma jaby nie patrzec. No ja bym pappe zrobila- ale pisze to tylko dlatego, ze mi wyszla w miare dobrze i to mnie uspokoilo. Jesli Cie stac na 2500,- to rob od razu NIFTY. A jakie bylo CRL malucha?
 
Mysle nad NIFTY bardzo poważnie. Bąbel ma 58.5.
A no i tętno oczywiscie ok. Ta lekarka, ktora mi robiła usg niepotrzebnie napędziła mi maksymalnego stracha. Hamela powiedziała, ze w 9 tyg tetno moze byc nawet do 190.
Jakby co to dr Kajdy nie polecam. A juz mnie straszyła tachykardia i koniecznością robienia echa za 2 tyg.
 
No moje NT tez nie bylo jakies super male bo 1.9. Nie wiem co Ci poradzic. Ja bym zrobila pappa bo sie tylko 5 dni czeka. Jak wyjdzie nie tak to wtedy dopiero NIFTY.
Czy papierki lakmusowe sa w stanie stwierdzic czy wyciekaja wody plodowe? Wiem, ze sa od tego specjalne testy ale nigdzie nie moge ich w necie znalezc.
 
Mysle nad NIFTY bardzo poważnie. Bąbel ma 58.5.
A no i tętno oczywiscie ok. Ta lekarka, ktora mi robiła usg niepotrzebnie napędziła mi maksymalnego stracha. Hamela powiedziała, ze w 9 tyg tetno moze byc nawet do 190.
Jakby co to dr Kajdy nie polecam. A juz mnie straszyła tachykardia i koniecznością robienia echa za 2 tyg.

Ja bym zrobiłam chyba ten pappa jednak bo inaczej myślałabym ciagle o tym, poczekaj na wyniki jak wyjdą ok to odetchniesz jak nie to wtedy NIFTY to tylko kwestia tygodnia. NT jest w granicy normy, jak kość nosowa jest widoczna to powinno być ok. A NIFTY nie robi się jak amnio po 15tc??? można wcześniej?
Wspólczuję stresów ale chyba w naszych ciążach tak już jest ze będziemy się martwić do samego porodu:-(
 
reklama
Karpidlak - ja jakbym teraz wybierała od razu zrobiłabym NIFTY, no ale to dlatego, że PAPPA wyszła mi źle:/
Na wyniki PAPPY czekasz ok tygodnia, ale jeśli tam wyjdzie coś nie tak to potem masz 2 tygodnie totalnego stresu czekając na NIFTY (które ja obecnie przeżywam).
Co do samego progesteronu u mnie test pappa wyszedł źle a przyjmuje dużo progestronu no i ma być dziewczynka ale u Porti test wyszedł dobrze a też ma być dziewczynka i przyjmuje progesteron więc na pewno nie jest to jakaś zasada.
Daj znać na co się ostatecznie zdecydowałaś.

Gosiu - kciuki za dzisiejszą wizytę:)
 
Do góry