reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Arda encorton bierz zawsze rano Ja biorę po śniadaniu ok 7.30 .Rano wydziela się najwięcej kortyzolu i wtedy trzeba enc. łykać.
Natomiast letrox 30 min przed śniadaniem
 
Sykatynka super!
Arda- encorton zawsze sie bierze rano bo wtedy jest najwiekszy wyrzut z kory nadnerczy. Podobno nawet przed 8 rano sie powinno ale ja biore ok 9.

Oo widze, ze Susana juz odpowiedziala;)
 
Witajcie dziewczyny,
Gratuluje ciąż i trzymam kciuki za wszystkie szaraczki:-)
Mam do sprzedania bardzo tanio ubrania ciążowe 2 płaszcze, jeansy, 3 spódnice wszystko w rozmiarze 42 w stanie bardzo dobrym a wręcz idealnym. W zeszłym roku w tym czasie byłam w 6 miesiącu i nosiłam te ciuch aż do porodu. Jeśli będzie ktoś zainteresowany to piszcie.

Pozdrawiam:-)
 
Bardzo bym nie chciała siać wrogiego nastawienia ale w związku z tym, że dbam o moje siostry z forum chciałam tylko w skrócie zapytać:
Iza a gdzie moje niedosłane, a zapłacone zastrzyki z clexan?
PS wiarygodność ocenicie same ;)

Sykatynka super wiadomości, już masz z górki ;)
Karpidlaczku &&&&&&&&&
 
No to mnie skolowalyscie. W ulotce nic nie ma, ale skoro Wam tak lekarze pisali to wierze na slowo. Moja lekarka nie jest immunologiem i w sumie chciala mi nie dac sterydu, ale sie uparlam. To zrobie tak. dzisiaj wieczor wezne 5mg, a od jutra rana juz normalnie 10mg. Dzieki za odzew.
 
reklama
Lilia - ja biorę clexane od 10 dni dopiero, przypisał mi reumatolog, wizytę mam u niego dopiero 10 listopada jak do tego czasu się nic nie zmieni to pogadam ale już widzę lekka poprawę jak zastosowałam się do Waszych porad, ostukuję strzykawkę przed wkłuciem i staram się złapać grubą fałde, zauważyłam ze czym grubsza tym mniej boli, nie wiem jak będzie jak brzuch urośnie i zrobi się twardy, wtedy to dopiero musi być hardcore. Mój gin mowi ze musi mi wypisywać clexane na 100% nie wiem czy dlatego ze nie ma umowy z NFZ czy co bo reumatolog mi wypisuje na R i mowi zebym się nie martwiła, ze wie ze będzie miała kontrol ale potrafi to uzasadnić i ze to jej problem a nie mój, ja mam się nie martwić tylko dbać o siebie i dzidzię:-)

Karpidrak - kciuki za dzisiejsze badania genetyczne, ja miałam tydzień temu, tez się bałam pappa ale zrobiłam bo trochę mnie przymusili. Usg wyszło dobrze ale lekarz który robił twierdziłze skoro robie badania na nfz (mam 35 lat) to muszę zrobić i usg i pappa:baffled: Wyniki za tydzień a ja ciągle mysle czy w ogole je czytać czy lepiej nie a teraz jeszcze się wystraszyłam po Twoim wpisie. A powiedz co ma wspólnego to ze się bierze dupka z wynikami pappa???? Ja biorę od samego początku dupka bo mam problem z wytwarzaniem progesteronu tym bardziej ze mam guza przysadki, do tego eutyrox i acard i folik. Lekarz mnie zapewniał ze skoro usg jest dobre to pappa tez taki wyjdzie ale teraz się przeraziłam. Jak będziesz miała chwilkę to napisz proszę o tym.

Iris - masz cudną córeczkę! Śliczna jest:-)
 
Do góry