reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

-Agnieszka powiem Ci, że ile rodzących tyle opinii. Ja rodziłam w Zdrojach i jestem zadowolona mimo, że przyjęcie nie należało do najlepszych ale poród i opieka po już ok. Trafiłam na super położną Wesołowską - przemiła kobieta. Z nią przy porodzie była młoda lekarka Bogusia ale nazwiska nie pamiętam. Przesympatyczne obie i tworzyły super atmosferę. Potem na oddziale też odpowiednia opieka przychodzą i pomagają w razie problemów
 
reklama
Byłam na zwiedzaniu na Pomorzanach i jeżeli tylko nie będze jakichś rewelacji typu brudne wody to raczej sie tam nie wybiorę. Nie spodobała mi się lewatywa na początek (oprowadzająca pani doktor nie przedstawiła tego jako opcji tylko jako regułę) i jeszcze mmimo że w drugim okresie porodu można przyjąć dowolną pozycję, to na "samo rodzenie sie główki i tak kładą na fotel żeby "personel miał dobre stanowisko do obserwacji" mi akurat nie bardzo to pasuje. Zobaczymy jakie podejście maja w Policach. czy
 
_Agnieszka lewatywe to chyba wszędzie teraz robią - w Zdrojach też robili ale ja jestem za. A co do pozycji to i tak wychodzi zawsze w praniu
 
W Policach chyba teraz lewatywy nie robią standardowo, ale pewna nie jestem i podobnie jak Niuunia jestem za;-)
Agnieszka na Pomorzanach właśnie nie spodobało mi się w trakcie zwiedzania to co mówiła pani dr- odniosłam wrażenie, że ważniejsza jest ich wygoda i jak najmniejszy wkład pracy niż samopoczucie pacjentki. Moja koleżanka tam rodziła i niestety nie była zadowolona- za długo czekali, dziecko opiło się już zielonych wód, szybka cesarka, zabrali małego, a jedyne co jej powiedzieli, że maly ma problemy z oddychaniem... zero informacji o maleństwie
 
Witam Kobietki:-)

Czy któras w ostatnim czasie rodziła w Szpitalu Miejskim W Stargardzie Szczec?
Wiem że warunki są dobre bo przecież nowy oddział, pokoiki itd ale jak z opieką i personelem?

Podobno dzidziusiem opiekuje się tylko mama bo siostry to nie specjalnie...
Niemowle śpi razem z matką i to ona sama odrazu musi go wykąpać , wstawać itd.
Na starym oddziale dzieci były przynoszone tylko do karmienia.

A może któraś ma zamiar tam rodzić?
Proszę o podzielenie się i wrażeniami i informacjami na temat tego szpitala:-)

Pozdrawiam
 
Witam! Ja mam zamiar rodzić właśnie w w Stargardzie ponieważ tam pracuje teraz mój lekarz prowadzący, a że będę miała cc (ponieważ poprzedni poród zakończył się cc) to chciałabym, żeby mój doktorek ją wykonywał, tylko też nic jeszcze nie wiem o tym szpitalu.
Też proszę Was o pinie o tamtetejszej porodówce.
 
reklama
Zgadza się. Moim lekarzem jest Ira. Prowadził także moją pierwszą ciążę i byłam bardzo zadowolona. Wykonywał mi cc, ponieważ synek był ułożony pośladkowo. Umówiłam się z nim na tydzień przed terminem porodu na cc, które osobiście przeprowadzał mi w szpitalu w Zdrojach. Po zabiegu zaglądał do mnie czy wszystko w porządku. Bliznę mam prawie niewidoczną. Z powodzeniem polecam tego lekarza. Jest nie tylko dobrym fachowcem ale także ma świetny kontakt z pacjentem, można z nim porozmawiać jeśli ma się jakieś wątpliwości czy pytania, on zawsze znajduje na to czas.
Ja jako pacjentka mam poczucie bezpieczeństwa, że jestem w dobrych rękach i moje maleństwo też, dlatego właśnie planuję teraz rodzić w Stargardzie, gdzie aktualnie doktor Ira pracuje.

Tralalala widzę, że Twój synek jest tylko o miesiąc młodszy od mojego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry