reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

reklama
a mogę się Was zapytać coś głupiego? :-D

a jak to jest z tym wyborem szpitala.. tzn. dajmy na to, że wiem gdzie chcę rodzić i co dalej?
Muszę tam jechać, gdzieś coś podać czy jak?
:rofl2:
 
a mogę się Was zapytać coś głupiego? :-D

a jak to jest z tym wyborem szpitala.. tzn. dajmy na to, że wiem gdzie chcę rodzić i co dalej?
Muszę tam jechać, gdzieś coś podać czy jak?
:rofl2:

Marcelina, z tego co się orientuję to najlepiej jakbyś miała w szpitalu lekarza, który prowadzi Ci ciąże. Oprócz tego chodź prywatnie jak chcesz, a do tego lekarza ze szpitala pójdziesz tylko na te konieczne wizyty. Wtedy raczej nie odeślą Ciebie rodzącej do innego szpitala..
 
No ja chodzę prywatnie w Grudziądzu do lekarza, który pracuje w Bydgoszczy, więc tam chcę rodzić.
Więc się niczym przejmować nie muszę? Nic zgłaszać też?
Chcę z nim 16tego porozmawiać i nie wyjść na totalną idiotkę :zawstydzona/y:
 
No ja chodzę prywatnie w Grudziądzu do lekarza, który pracuje w Bydgoszczy, więc tam chcę rodzić.
Więc się niczym przejmować nie muszę? Nic zgłaszać też?
Chcę z nim 16tego porozmawiać i nie wyjść na totalną idiotkę :zawstydzona/y:

Chcesz rodzić w tym szpitalu co Twój lekarz przyjmuje, tak?
Jeśli tak, na wizycie po prostu mu to powiedz:-)On Ci wszystko wyjaśni.
 
Marcelinaa, jeśli to nie jest szpital 'słynący z odsyłania rodzących' to przyjmą Cię niezależnie czy masz tam lekarza, czy nie.
Odejdą Ci wody albo będziesz miała częste skurcze, jedziesz, mówisz, że chyba rodzisz, sprawdzają na izbie czy nie masz schizy:)D), sadzają na wózku i wiooo na porodówkę ;). Możesz dla pewności przed wyruszeniem w podróż zadzwonić do szpitala, i upewnić się 'czy jest miejsce' ale to raczej jak szpital bywa 'przepełniony'.
 
reklama
Do góry