reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

reklama
Marcelinaa ja juz pytalam swojego lekarza o szpital w ktorym pracuje i mi stanowczo odradzil... Wybralam inny i pojechalam go obejrzec, pielęgniarka ktora mnie oprowadzala, pokazywala sale, gabinety itp powiedziala ze nie musze zglaszac sie ze chce tam rodzic ani nigdzie sie wpisywac tylko przyjechac jak zaczną sie skurcze a oni sie wszystkim zajma. Jak sie zdarza przepelnienie to jest problem bo w szpitalu na NFZ nie ma rezerwacji:-) ale to juz sa skrajne przypadki zeby odsylali do innego. Wyjatkiem jest porod prywatny w klinice wtedy musisz sie zglosic do 4 tyg min przed porodem w celu ustalenia miejsca itp. Jak na NFZ to nic nie zglaszasz.;-)
 
acha cesarka:) wszystkie moje znajome byly umowione z lekarzem prowadzacym na konkretny dzien i godzine w szpitalu w ktorym pracuje ich lekarz...
 
Jezu, a jak mnie złapią skurcze przed planowaną cesarką? co wtedy?

maggie, od pierwszych skurczów do porodu to jeszcze duuużo czasu mija;-) Zdążysz do szpitala, spokojnie. Poza tym widziałam w tym programie Cud Narodzin, że nawet mimo zaawansowanych skurczów robią CC. A masz już zaplanowane CC?
 
cesarke masz zazwyczaj 2 tyg przed planowanym terminem ze wzgledu na wlasnie taka mozliwosc ale jak juz sie zdarzy to dzwonisz do swojego gina i jedziesz do szpitala, tam zrobia cesarke ale pewnie juz wtedy nie Twoj lekarz...
 
Jezu, a jak mnie złapią skurcze przed planowaną cesarką? co wtedy?

Nie złapią :-), ale jak masz komórkę do swojego lekarza to po prostu do niego dzwonisz.
Ja dzwoniłam bo się godzinę spóźniłam na cc. Tatuś koszulę prasował, golił się....... bo ja to już od 4 rano jak na szpilkach siedziałam wystylizowana :-D
 
reklama
Do góry