reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

reklama
szuszu mnie jedynie wzruszało jak wyciągnęli już dzieciaczka.. Cała reszta to jakiś kosmos:)
ale rano pisałam,że mała się nie rusza to jak oglądałam te porody to delikatnie 'pukała'... Pewnie chciała ochrzanić matkę ,że jej takie rzeczy puszcza:)
 
Maggie, pamiętaj że duża część tych kobiet nie brała znieczulenia..Kurcze ale wiecie co jak widziałam te kobiety to jakaś masakra..większość z nich strasznie zaniedbana była..
 
straaaasznie..... i to nie tylko rodzące ale tez te matki i siostry.... Ja chwilę mieszkałam w Anglii i tam jest wiele takich...
w końcu my Polki uchodzimy za jedne z ładniejszych w Europie:)

A ten zastrzyk co dawali w kręgosłup to tak samo dają przy cesarce? Ja to troszkę przewijałam,więc oglądnęłam niezbyt dokładnie....
 
straaaasznie..... i to nie tylko rodzące ale tez te matki i siostry.... Ja chwilę mieszkałam w Anglii i tam jest wiele takich...
w końcu my Polki uchodzimy za jedne z ładniejszych w Europie:)

A ten zastrzyk co dawali w kręgosłup to tak samo dają przy cesarce? Ja to troszkę przewijałam,więc oglądnęłam niezbyt dokładnie....

Tak, to chyba to samo, w każdym razie tak samo wygląda jego aplikacja:-)
Podobno mamy zaszczytne II miejsce w Europie chyba, zaraz po Hiszpankach;-)
Ja nie wyobrażam sobie tak wyglądać i rodzić:-)
Wiecie co, nie mogę w ogóle uwierzyć, że już w 5 miesiącu jestem, prawie wcale brzuszka nie mam..:baffled:
 
szuszu a pro po zaniedbania napatrzyłam się jak leżałam na patologii (była w remoncie i chwilowo wtedy połączona z położnictwem) na matki i się przeraziłam. Dlatego ja dzień wcześniej poszłam do fryzjera :-), umalowałam same rzęsy, (K wiedział że mam ze sobą waciki, płyn do demakijażu i mi zmył oczy wieczorem), założyłam ulubiony naszyjnik, białą koszulę, buciki eleganckie i sukieneczkę. Moje dziecko pierwszy raz zobaczyło piękną zadbaną, uśmiechniętą mamusię. Do dziś się znajomi i rodzina śmieje ze mnie, że jak gwiazda jechałam. Ale szczerze czułam się rewelacyjnie, cudownie, a i Panią pielęgniarką też się podobało. Teraz tez tak zamierzam ;-)
 
szuszu niektóre podobno tak mają,że wyskakuje im brzuch dopiero w 6-7 miesiącu. A z Wiktoria jak miałaś?
Ale skoro lekarz nie widzi w tym nic złego to na pewno wszystko jest ok:)
 
reklama
szuszu a pro po zaniedbania napatrzyłam się jak leżałam na patologii (była w remoncie i chwilowo wtedy połączona z położnictwem) na matki i się przeraziłam. Dlatego ja dzień wcześniej poszłam do fryzjera :-), umalowałam same rzęsy, (K wiedział że mam ze sobą waciki, płyn do demakijażu i mi zmył oczy wieczorem), założyłam ulubiony naszyjnik, białą koszulę, buciki eleganckie i sukieneczkę. Moje dziecko pierwszy raz zobaczyło piękną zadbaną, uśmiechniętą mamusię. Do dziś się znajomi i rodzina śmieje ze mnie, że jak gwiazda jechałam. Ale szczerze czułam się rewelacyjnie, cudownie, a i Panią pielęgniarką też się podobało. Teraz tez tak zamierzam ;-)

W pełni popieram:)
 
Do góry