reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

reklama
Dziewczyny te co mają zaplanowaną cesarkę...
Dostałyście od lekarza zaświadczenie o wskazaniu do cesarki??czy decyzję o tym podejmuje ostatecznie lakarz ginekolog prowadzący wasze ciąże??
Ja mam wrodzoną wadę neurologiczną i neurolog wystawił mi zaświadczenie,że nie ma neurologicznych przeciwwskazań do znieczulenia nadoponowego i,że możliwy poród poprzez cesarskie cięcie...
Czy takie zaświadczenie wystarczy do przeprowadzenia cc ??
 
To zależy od szpitala. Zorientuj się jak jest w Twoim. W "moim" ostateczną decyzję podejmuje ordynator. Mając skierowanie na cc od lekarza dowolnej specjalizacji, musisz umówić się z ordynatorem na wizytę, na której on podejmuje decyzję. Albo umawia cesarkę, jeśli nie ma wątpliwości co do zasadności cięcia, albo wysyła na kontrolę do lekarza danej specjalizacji pracującego w tym szpitalu. Na pewno wiem, że wszystkie cesarki okulistyczne i ortopedyczne są dodatkowo weryfikowane.
 
No właśnie ja też nie wiem, bo chodzę do ordynatora na wizytę.
A tak a propos gdyby ktoś chciał to podałabym mój nr bo czuję, że u mnie to już niedługo....
 
Anarien wysłałam Ci na pw mój numer tel. pisz jakby coś się działo.
Jak zwykle trzymam kciuki żeby z Zuzią było wszystko ok.
 
To zależy od szpitala. Zorientuj się jak jest w Twoim. W "moim" ostateczną decyzję podejmuje ordynator. Mając skierowanie na cc od lekarza dowolnej specjalizacji, musisz umówić się z ordynatorem na wizytę, na której on podejmuje decyzję. Albo umawia cesarkę, jeśli nie ma wątpliwości co do zasadności cięcia, albo wysyła na kontrolę do lekarza danej specjalizacji pracującego w tym szpitalu. Na pewno wiem, że wszystkie cesarki okulistyczne i ortopedyczne są dodatkowo weryfikowane.

Właśnie nie wiem jak to u mnie będzie :(
W czwartek mam wizytę u swojej ginekolog,która pracuje właśnie w tym szpitalu ,w którym mam zamiar rodzić,więc napewno wie najlepiej co i jak jest tam wymagane...ale do wizyty jeszcze 4 dni,a ja już bym chciała wszystko wiedzieć i mieć najlepiej zaplanowane... :/
 
No właśnie ja też nie wiem, bo chodzę do ordynatora na wizytę.
A tak a propos gdyby ktoś chciał to podałabym mój nr bo czuję, że u mnie to już niedługo....
Anarien,oszczędzaj się kochana ile tylko możesz,aby Twoje maleństwo jak najdłużej było w Twoim brzuszku...Trzymam za Ciebie kciuki,żeby wszystko się ułożyło jak najlepiej !!!
 
reklama
Do góry