reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

No to jak widzę ja pierwsza bedę cięta :) ale ja się nie boję tzn troszkę tam się coś denerwuję, ale nie tym, że będą mnie ciąć tylko zawsze jest taki niepokój o dzidziusia czy wszystko do końca przebiegnie ok.
 
reklama
Ale ten czas leci, dopiero co pisałyśmy o pierwszych USG, itp sprawach a tu juz temat poródów, cesarek sie przewija i konkretne daty.... a ja nawet jeszcze o tym nie myśle, choć może powinnam ....
 
Damy wszystkie pieknie rade, dzieciaczki beda zdrowiutkie, a my zadowolone! O wszelkich problemach szybko zapomnimy.. i bedziemy niedlugo wspominac, jakie bylysmy spanikowane.. i sie z tego smiac :) co nie? :)
 
baska - będę mocno trzymać kciuki w dniu Twojej cesarki :):* Swoją drogą też masz nieźle bo mozesz się psychicznie przygotować na dany dzień i godzinę nawet :) My nie wiemy kiedy nas "dopadnie" :D Ściskam :*
 
Elzu weshpool jest małym miastem,ale shrewsbury jest spore mam do szpitala przez droge od domu dosłownie!!A do shrewsbury jakieś 20mil dla mnie myśli o porodzie są zabujcze coraz bardziej to przeżywam
 
Dziewczyny mam pytanie-jak to jest przy cesarce ??Czy te wszystkie podkłady poporodowe,jednorazowe majtki z siateczki itp też są wtedy potrzebne ?? :/
 
To zależy od kobiety.Niby po cesarce mniej sie krwawi.Ale np.ja długo krwawiłam i pierwsze dni były obfite.Także używałam tych wielkich podkładów.Majtki miałam bawełniane luźne.
 
efinka - po cc też są potrzebne te podkłady i majtki. Ja je miałam przez 5 dni pobytu w szpitalu a w domu już używałam normalne duże podpaski i majtki najlepsze są te ciażowe pod brzuch bo nie ocierają o ranę.
 
reklama
Paulinka - wiem, ze mam ten komfort, że będę wiedziała kiedy dzidzia już będzie z nami i już 24.10 kiedy bede musiała iść do szpitala będę się przygotowywać na poniedziałek, kiedy to bedzie przewidziana cc.
 
Do góry