reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

Mysle ze powinnas porozmawiac o tym ze swoim ginekologiem...tez cierpie na hemoroidy od prawie 5 lat :( a zaczelo sie wlasnie po porodzie...Pozdrawiam
 
reklama
i znow dziewczyny ten sam problem.. po chwili spokoju znikad pojawily sie zylaki do tego stopnia, ze ciezko mi chodzic :-( a doktorek na urlopie...pozostaje czekac
 
Korzystajac z tematu chcialam spytac....CZY KTOS PEKA TAK SAMO JAK JA NA SAMA MYSL O PORODZIE????
Ja sram ze strachu ;p a co dopiero jak nadejdzie czas...jezu ;/
Czy tylko ja taka niewydarzona jestem ? czy ktos jeszcze sie boi... :/
 
Mglaczek a idziesz na szkołe rodzenia? Z tego co pisałas to chyba tak. My dzisiaj na zajeciach rozmawialismy o porodzie, o wszystkich fazach iiiiiiiiiiiiiiiiiii ogladalismy filmik :szok:
 
Ja narazie nie myśle o porodzie. Zanim zaszłam w ciąże bardzo się bałam a teraz... no cóż wyjścia nie ma, dziecko samo nie wyjdzie i póki co staram się o tym nie myśleć tylko mysli biegną od wizyty do wizyty u lekarki.
Ciekawe jak będzie bliżej terminu :)
 
nie martwcie się :)
wszystko da się przeżyć, wiadomo nastawcie się że boli, ale ból mija z chwilą trzymania dzidzi w ramionach. Po porodzie byłam w stanie powiedzieć że będzie drugie dziecko :) także nie martwcie się na zapas. Dacie radę!!!
 
A ja się nie boję:-D ale ja jakaś inna jestem, mi nawet gigantyczne upały nie przeszkadzają:-D

Może pierdla dostanę później ale szczerze mówiąc nie wydaje mi się. Jak będzie mnie bolało to będę się darła, jak będą mnie wkurzać to będę wyzywała:-D Bardziej boję się o małego. Ale to są takie obawy bardziej o zdrówko żeby wszystko było z nim ok, żeby on poród dobrze zniósł a ja wychodzę z założenia, że sobie poradzę, muszę:-)
 
reklama
CZY KTOS PEKA TAK SAMO JAK JA NA SAMA MYSL O PORODZIE????
Ja sram ze strachu ;p

mglaczek nie chce Cie straszyc, ale jest duze prawdopodobienstwo ze podczas porodu zrobisz to doslownie :D ostatnio czytalam, ze mimo lewatywy 80% kobiet i tak podczas porodu 'zalatwia sie' na stol, a co dopiero jak lewatywy nie ma :D

wiem brzmi to okrutnie, ale taka jest niestety prawda..
 
Ostatnia edycja:
Do góry