reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród w zielonej górze???

Pastela dziękuję za wyczerpującą wiadomość :-)
rozumie że wszystko inne jest free :baffled:
Już wkrótce będziesz cieszyć się swoim szczęściem, wiec proszę jak już będziecie w domu i będziesz mogła to napisz o wrażeniach :-) Pozdrawiam i trzymam kciuki :laugh2:
 
reklama
Szczerze pierwsza wizyta na tym oddziale nie wzbudziła we mnie entuzjazmu, a raczej rozczarowanie. Nie wiem czego się spodziewałam :zawstydzona/y:
Ale po dwóch pobytach w szpitalu przyzwyczaiłam się do wszystkiego i nie narzekam. Ale to wcale nie jest tak że tu mniej boli, czy że wszyscy są mili, czy nikt nie cierpi.
Teraz leżałam z dziewczyną 17 dni po terminie, bez rozwarcia, bóli i podawali jej tylko oksy /nie działało/ i zwlekali z cc. Zamiast ulżyć i nie ryzykować, więc normalne polskie realia tu panują. Jak ktoś rodzi bezproblemowo i w terminie to będzie zadowolony na 100%, a jak ma problem to bywa różnie...

dzięki odezwę się po :rofl2:
 
lana zapraszam na forum regionalne, tam przeczytasz różne komentarze a propos zielonej góry i okolic także:tak: generalnie chyba więcej negatywów (co do zg). Chwali się za to Sulechów (chwalę i ja)
 
wesolutka,kochana a jak ja mam wejsc na te forum regionalne???bo szczerze to jestem raczkujaca i mam duuuze zaleglosci w poruszaniu sie po necie.dzieki z gory.:baffled:
 
lana3 wchodzisz na forum główne babyboom a nastepnie patrzysz na temat (bardziej dół stronki)temat: fora regionalne i pod tym są miasta i jako ostatnie jest zielona góra - zapraszamy cie serdecznie! ja tez sie orientowałam gdzie rodzic...jednak sulechów...
 
niechce nikogo urazic ale w zielonej gorze bym nie rodzila, kolezanka rodzila i bardzo zaloje zle podejscie ponoc do pacjeta i nienajlepsze waronki!

ja pierwsze dziecko rodzilam w nowej soli(obok zielonej 30km) i bylam w 7 niebie lekarze sympatyczni pielegniarki z ginekologi i z noworodków mile i naprawde pomogly mi bardzo, tlumaczyly wszystko i bylam naprawde zadowolona i teraz wiem ze drugie dziecko tez tam urodze:)
 
Witam,

Odświeżam temat, może któraś z obecnych tu mam rodziła w Zielonej Górze niedawno i może odpowiedzieć mi na kilka pytań. Np. co trzeba spakować dla dziecka do szpitala? Czy brać ciuszki, pampersy, kosmetyki do kąpieli? Ile kosztuję poród rodzinny, i osobna sala po porodzie? Czy pielęgniarki pomagają w zajmowaniu się maleństwem, chociaż troszeczkę :) A może można przejść się do szpitala i zapytać, czy mają jakąś listę rzeczy potrzebnych do porodu i po porodzie? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
 
reklama
Ja rodzilam w Zielonej Gorze w listopadzie 2017 i jestem bardzo zadowolona. Zupelnie nie rozumiem negatywnych komentarzy. Od momentu porodu ( porod przez cc) przez 5 dni pobytu w tym szpitalu bylam zawsze pod wspaniala opieka zarowno lekarzy jak i poloznych.Polozne zmienialy sie kazdego dnia i kazda nowa polozna rownie pomocna i mila jak poprzednia. Fantastyczna atmosfera, bardzo mili ludzie. Serdecznie polecam.
 
reklama
Do góry