reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Aaa, Kalitka, śledź sobie gumtree, jeśli chodzi o ten monitor...
Na allegro używane chodzą nawet powyżej 200 zł, a na gumtree przynajmniej będziesz miała odbiór osobisty w Krakowie i bez kosztów wysyłki. Może Ci się uda tak jak mi, masz jeszcze trochę czasu, żeby wyłapać jakąś okazję :biggrin2:.
 
reklama
U mnie naczynka popękały na maksa ale po części sama jestem sobie winna bo podczas parcia oczy powinny być otwarte a ja niestety nie zawsze nad tym panowałam:wściekła/y: Mam wadę -1 i -1,75 i podczas porodu miałam cały czas soczewki. Można je mieć zarówno podczas całego porodu jaki i podczas cesarki bo osobiście pytałam o to na Szkole Rodzenia. Moje oczy były jedną wielką czerwoną plamą, prawie nie miałam białek ale zeszło po ok. 2,5 tygodnia:happy2:.
 
Witam wieczorową porą ... to i ja jutro wrzucę to lusterko do torby :-)
co do rozpakowania moge być kolejna 2-3 ? hehehehhe jakby się tak dało zająć kolejkę ;-) może jak któraś zacznie to pójdzie jakoś do przodu ;-)
Jutro z rana badania mam nadzieję że już ostatnie ;-)
Ja znowu słyszałam żeby przy parciu zamykać oczy .... więc widzę że co dziewczyna to inna opinia
 
Marcepanowa dzieki za podpowiedz!! O gumtree nawet nie pomyslałam. Ja czasu mam jeszcze sporo tak wiec bede śledziła oferty i mam nadzieje ze trafi sie jakiś angelcare w atrakcyjnej cenie :-).

Co do wady to ja mam -0,75-1 tak wiec nie jest duża na szczęście, niemniej jednak chyba wybiore się do okulisty tak dla świetego spokoju.
Wogóle to jestem w szoku że można rodzić w soczewkach. Nawet do głowy by mi nie przyszło, już myslalam że bede musiala z okularami się przeprosić a tu taka mila niespodzianka :-D.
Ja też słyszałam ze przy parciu to oczy trzeba zamykać. Zapisze pytanie do listy pytań do SzR :D
 
czesc
Niepotrzebnie weszłam do was, Ania strasznie mnie nastraszyłaś. Miałam fazę w szpitalu sprawdzania co chwilę czy mały oddycha, potem mi przesżło a teraz to znowy bede sprawdzac.
 
hej hej, te co jeszcze nie maja terminu prosze sie nie wpychac w kolejke ;-)

ja mam termin na sobote, w piatek KTG, ostatnio ani jednego skurczu nie bylo

zobaczymy kiedy mala sie odwazy wyjsc, ale ja sie czuje jak wieloryb na plazy :-D
 
O widzisz Ania! :happy2: Wreszcie mam jakąś jasną informację :happy2:.
Pytałam o to na Szkole Rodzenia Ujastek i kobietka od ćwiczeń była lekko zaskoczona moim pytaniem i nie do końca umiała mi odpowiedzieć.
Sugerowała, że może lepiej na II fazę ściągnąć soczewki, a ja mam tak dużą wadę, że nie zobaczyłabym dzidziusia, dopóki by mi nie podstawili go pod nos:-(. Z okularami przy mojej wadzie też już nie za fajnie, bo zniekształcają obraz :-(.
Kalita, te monitory trochę kosztują, więc przynajmniej jak pojedziesz do kogoś do domu odebrać, to zawsze większa pewność, że będzie z nim wszystko w porządku. Zorientuj się tylko, bo Ania ma jakiś wyższy model niż ja, więc może coś lepszego, chociaż ten, co ja mam to jest popularny, więc pewnie łatwo go będzie kupić od kogoś.

No właśnie Mamusie, "rozpakowywać się", bo ja już nie mogę się doczekać kolejnych relacji ;-).
 
Czesc dziewczyny uodzilam w zeromskim synka przez cc prawie 5 miesiecy temu. Chcialam powiedziec wam pare rzeczy:
Zeromski to najlepszy wybor jakiego moglam dokonac. Polozne swietne chociaz trafilam na drugi dzien na nocny dyzur na jedna sikse, meczylo ja wstawanie jak po nia dzwonilysmy i klnela pod nosem. Reszta pan rewelacyjna.
Z info ktore moga wam sie przydac to:
Poproscie pania od laktacji zeby wam powiedziala jak masowac piersi podczas nawalu bo ja mialam straszny w 3 dniu same sobie nie poradzicie a i trzymajcie kapuste na wszelki wypadek w lodowce.
Kupcie sobie bambino albo linomag do szpitala dla maluszka. Koniecznie zabierzcie ze soba łapki dla dzieciatka. I z ubranek jakie sa najlepsze to pajacyki, dzidziusiowi jest w tym najwygodniej i najlepirj sie ubiera u mnie to byla garderoba nr 1. Dziewczynki karmienie piersia to najcudowniejsza rzecz pod sloncem ale jezeli maluszek bedzie pil tylko z cyca to bedziecie maily ten sam problrm co ja teraz mam a mianowicie maly dranciuch za cholere nie chwyci sie butelki a ja musze wracac do pracy. I teraz przezyeam horror i placze w drugim pokoju bo moj synek placze bo go tata zmusza do karmienia butelka. Az serce placze. Przez to ze karmilam go tylko i wylacznie piersia nie wypije mi mleka modyfikoeanego. Wiec dziewczynki radze zebyscie swoje sloneczka przyzwyczaily do tego. Co was jeszcze czeka po porodzie?! Baby blues! Ale to w wiekszym lub w mniejszym stopniu. Duzo bym mogla jeszcze gadac jak cos to pytajcie ja na pewno odopwiem nawet na najprostsze pytania. Ja nie mialam kogo pytac. Moge sie podzielic 5 miesiecznym doswiadczeniem. Buziaki pozdrawiam przyszle mamusie
 
Dziewczyny, gdzie kupowałyście biustonosz bez fiszbin?
Mam rozmiar w tym momencie 70I (aż się boje pomyśleć co będzie, jeżeli jeszcze urosną!) i o ile Alles Mama ma takie "karmniki" z fiszbinami o tyle bez fiszbin nie mogę znaleźć :(

I jak kupowałyście biustonosze to z takim obwodem jak przed ciążą czy jednak zainwestować w większy obwód?
 
reklama
witam:) Chciałabym się dołączyć do dyskusji, ja też niedługo sprawdzę jak to jest w Żeromskim, póki co mam same dobre opinie, Panie na ktg bardzo miłe, następne mam w walentynki, a pozapychane tam równo, więc się pytałam czy nie ma problemu z porodówkami, ale podobno nie:-) Jest nas troszkę do rodzenia, więc mam nadzieję, że jakoś rozłoży się to w czasie:-) Co do biustonoszy Margosia ja kupiłam w myszce bawełniany bez fiszbin ale ja stanęłam na 85 d więc nie pomogę czy są takie duże, ale zadzwonić możesz. Ja kupiłam taki obwód jak w ciąży, bo od dawna już mi piersi nie rosną, pozatym te bawełniane staniki mi się nie podobają, podobne nosiłam jak miałam 16 lat.:-) Dzięki za radę też dopakuję lusterko bo nie miałabym ze sobą, nie wpadłabym na to, że nie ma na oddziale żadnego lustra.
 
Do góry