reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

A mi dziś powiedzieli, że jeszcze muszę poczekać bo nic się nie wskazuje na to, że coś się zaczyna dziać :p
 
reklama
Nie wiecie czy w Żeromskim po porodzie leży się już na tych nowych salach? Wiem, że do niedawna na wyremontowanej części leżały tylko dziewczyny po cesarkach...

leży się na nowych, po porodzie fizjologicznym też :) w poniedziałek wróciliśmy z Mikołajkiem do domu. Niezdecydowanych na Żeromskiego namawiam gorąco - gdyby nie personel tego szpitala na pewno jeszcze nie bylibyśmy w domu (dość ciężki poród), a dzięki ich staraniom, a zwłasza położnej Kasi G. (jak na nią traficie bądźcie pewne, że macie najlepszą położną na świecie:) ) wszystko skończyło się dobrze, a raczej nawet świetnie :)
 
leży się na nowych, po porodzie fizjologicznym też :) w poniedziałek wróciliśmy z Mikołajkiem do domu. Niezdecydowanych na Żeromskiego namawiam gorąco - gdyby nie personel tego szpitala na pewno jeszcze nie bylibyśmy w domu (dość ciężki poród), a dzięki ich staraniom, a zwłasza położnej Kasi G. (jak na nią traficie bądźcie pewne, że macie najlepszą położną na świecie:) ) wszystko skończyło się dobrze, a raczej nawet świetnie :)

A rodziłaś ze znieczuleniem ZZO ?
 
Od rana krzątam się w kuchni i robię zapas pierogów :p zaraz to zostawiam i zaczynam wykonywać 4 S :D
 
Ja tam mam termin na czerwiec i co? I nic? :( a tu lipcówka sie rozpakowała :( za jakieś 1,5 tyg planuje rodzić:p byłoby miło:D
I podzielam zdanie Katjuszy - jak juz urodze to nie bede patrzyła na ściany tylko na dzidziusia :D
 
reklama
A nie chciałaś ZZO?

już było na nie za późno, więc się nawet nie upominałam - sama ciekawa jestem na ile by mi ulżyło, choć myślę, że nie wiele więcej niż ten przeciwbólowy, no i nie spodziewałam się, że może boleć bardziej przy drugim dziecku, więc nie brałam takiej opcji pod uwagę przed porodem
 
Do góry