reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

ANIA, OLA ja tez jestem z Wieliczki :) wprawdzie niecaly rok tu mieszkam, ale jestem bardzo zadowolona. I za Twoja rekomendacja zapisze sie do Diamedu, ale to chyba dopiero po narodzinach dziecka, prawda?

I jeszcze mam pytanie: jak wyglada sytuacja z lewatywa w Zeromskim? nalezy kupic wczesniej w aptece I one zrobia czy samodzielnie? jakos nie daje mi to spokoju :) bo chyba wolalabym miec zrobiona .....
 
reklama
oj byłoby fajnie jakby coś sie zaczeło, ale na ktg zupełna cisza, ani jednen skurcz sie nie zapisal, a dr od usg powiedział zebym uzbroiła sie w cierpliwość... tak wiec nie nastawiam się za nadto :-D

Nussa
, lewatywa jest tylko na życzenie, rzadnego przymusu nie ma, ale fakt jesli chcesz zeby ci ją zrobili to musisz mieć swoją. W SZ.R. panie mówiły o lewatywnie Enema. Kupisz ja w każdej aptece.

Ja też nastawiam się na zrobienie jej w szpitalu i juz zapakowana w torbie ;-)
 
Asia kciuki :) Przynajmniej u jednej się coś dzieje pozytywnego :)))

No to skoro Mamusie sobie chwalą to musi być dobry ten system nawet po cc :-)

A oświećcie mnie jeszcze z jakim wyprzedzeniem trzeba się zapisywać na ktg w Żeromskim. Jestem w 37 tyg i w następny piątek mam wizytę u lekarza więc podejrzewam że mi już zleci to badanie. Myślicie że już teraz pasuje się umówić czy terminy nie są aż tak odległe? Aha i pod który numer dzwonicie?
Po skończonym 37 tygodniu możesz dzwonić i się zapisywać ;) Na początek przyszłego tygodnia jest zdecydowany tłok :p
Dzisiaj stacjonowala dr. Ruda, musze powiedzieć ze ja naprawde nie mam sie do czego przyczepić. Wysłała mnie na usg, pozatym była miła, pytała czy mam jakieś pytania. Naprawde pozytywne wrażenie.
Dr od usg niesamowicie mily człowiek. Taki młodawy sie wydawal, z lekką łysinka na przodzie, ale nie mam pojęcia jak się nazywal. Bardzo kontaktowy :)

Margosia jak po twoim ktg?

A widzisz ja mam od dziś o tej Pani już bardzo złe wrażenie;/

Zapis prawidłowy, do widzenia ;/
Pytałam czy może mnie zbadać, bo może chociaż coś z szyjką się zrobiło to powiedziała, że skoro na ktg nic nie wyszło to mam na cuda nie liczyć ;/

A z tym ostatnim Twoim miejscem na wtorek to chyba wszystkim tak mówią- bo ja przecież byłam dużo później od Ciebie i też dostałam "ostatnie wolne miejsce" he he he :) Na 13.15 ;/
I Ruda powiedziała, że wtedy to mnie przebada już obowiązkowo kompleksowo... Ale do wtorku jeszcze tyle czasu :(

Ech..kryzys czekania mnie dopadł :p
 
ja we wtorek mam na 12 z minutami wiec moze sie spotkamy :) bo im pozniej tym wieksze opoźnienia są. Dzisiaj rano przyszłam i aparat od razu na mnie czekał :), wiec opłaca sie wstać wcześnie :-)
Ja też badana nie byłam co prawda, ale Margosia mam szczerą nadzieje ze juz nie dotrzymamy do wtorku bo to takie odlegle sie wydaje...

Musze zebrać te moje biodra w kupe i sklecic jakiś obiad :baffled:
 
reklama
Ostatnio też weszłam z marszu a dziś musiałam długo czekać :)

I mam wrażenie, że dotrwam nie tylko do przyszłego wtorku:-p
Ale w tym momencie już nic ode mnie nie zależy więc pozostaje tylko to nieszczęsne czekanie :))
 
Do góry