reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród w Piasecznie

konwalianka

Mały bąbelek
Dołączył(a)
7 Marzec 2011
Postów
3 085
Miasto
Nowa Wola k.W-wy
witam, moje drogie mam pytanie dotyczące szpitala w Piasecznie (szpital św. Anny), czy któraś z Was już tam rodziła? Może polecić? Którego lekarza i położną? Za co ponosi się opłaty? Wcześniej planowałam rodzić w IMiDz (ze względu na lekarza prowadzącego), ale nie będę ukrywać, że do Piaseczna mam bliżej, a i nie wiem czy nie jest czasem lepiej.. Mam już mętlik w głowie..:confused:
 
reklama
To jest nowo otwarty szpital i rodzących też pewnie mało, stąd i mało opini.
Jednak sama jestem ciekawa, bo również ten szpital biorę pod uwagę.

Konwalianka, masz termin porodu ten sam co ja;-)
 
no ja już byłam oglądać ten szpital.. fajnie tam jest nie powiem, tyle, że szpital ten przyjmuje kobiety po 37 tygodniu ciąży i w wypadku komplikacji przewozi do bardziej wyspecjalizowanego.. nie wiem jak opinie, ale wiem, jak wygląda i jakie są opłaty..

olivkomania a Ty gdzie planujesz rodzic?
 
planuje na Madalinskiego, choc nie jest tak ze w 100% jestem przekonana do tego szpitala, slyszalam rozne opinie (zreszta jak o kazdym szpitalu). Teraz jak dowiedzialam sie o tym w Piasecznie, to znowu zaczelam sie zastanawiac. A jakie sa tam oplaty?
Byc moze w tym tygodniu uda mi sie tam podjechac i sie lepiej zorientuje.
A z tym ze przewoza, to martwi mnie ta odleglosc do najblizszego szpitala, bo w wielu szpitalach jest tak, ze przewoza do bardziej wyspecjalizowanego, w Wawie sa tylko 3, ktore maja najwyzszy poziom.
Ciekawe jak tam z opieka...
 
opłaty są następujące:
- poród rodzinny - bezpłatnie
- znieczulenie - 600zł
- opieka położnej - 1500zł
- sala pojedyncza - 400zł/doba
- reszta darmowa

położnych na zmianie jest chyba z 5, ale obłożenia nie mają, więc raczej są dyspozycyjne i opiekują się kobietami, wiec nie ma co inwestować w opiekę położnej

ceny nie najniższe..plus to fakt, że jest bardzo ładnie i przyjemnie..mój mąż stwierdził, że zupełnie nie jak szpital a jakiś hotel :)
 
cześć dziewczyny! czy któraś z Was już rodziła w Piasecznie? Dziś byłam w tym szpitalu i generalnie ok (mąż również stwierdził-że jak na szpital to super warunki),ale chciałabym wiedzieć jak opieka, lekarze i położne? Czy któraś z Was miała może CC w tym szpitalu?
 
reklama
witaj pati, ostatecznie nie rodziłam w Piasecznie, ale tak się składa, że właśnie wróciłam ze szpitala z moim brzdącem i leżałam teraz z mamą Wojtusia, który się tam urodził (17 czerwca), więc mam sporo informacji.. koleżanka bardzo zadowolona, mówiła, że położne super i opieka jak najbardziej, wzięła znieczulenie, ale jakieś dziwne było podobno, bo mimo tego czuła bóle (miała porównanie, bo pierwsze dziecko rodziła w szpitalu św. Zofii i mówi, że nic nie czuła zupełnie), ostatecznie za znieczulenie nie kazali jej płacić.. Z opieki po porodowej także zadowolona, mówi, że co prawda trafiła tam przypadkiem, ale bardzo się cieszy, czuła się bezpiecznie.
Jeszcze jakiś informacji potrzebujesz?
 
Do góry