reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

Hej dziewczyny czy któras juz rodziła na nowej porodówce w Gorzowie wlkp???Ciekawe jakie sa warunki i przy porodzie może byc mój narzeczony czy tylko mężowie moga byc ?
 
reklama
Aga myślę, że dla personelu nie ma znaczenia czy to mąż, partner, czy sąsiad ;P Ważne, żeby była to Tobie bliska osoba- dodawała Ci wsparcia, otuchy...

Ja chyba jako pierwsza z forumowiczek będę rodziła na nowej porodówce, także zdam relację.

Jednak nie urodziłam przez weekend tak jak przewidywał mój gin i jutro idę do szpitala :( Będę z Wami myślami.

Trzymajcie się dziewuszki i pomyślcie czasem o mnie :) :*
I nie piszcie za dużo, żebym zdążyła Was nadrobić ;P

Pa, pa :*
 
Ostatnia edycja:
Krysiaczek to zycze powodzenia jutro ;-) Co by sie szybko porod rozkrecil i oczywiscie milego personelu. Zebys nie musiala sie niczym przejmowac ino skupic na rodzeniu. Trzymam kciuki :-)​
 
aga272 witamy w naszym gronie ;-)
Podpisuje sie pod dziewczynami wyzej - przy porodzie mozesz miec kogo chcesz. Ten ktos bedzie dla Ciebie, a nie dla personelu.


Btw. dziewczyny opadly Wam juz brzuchy? Dzisiaj spotkalam kilku znajomych, ktorych nie widzialam juz dawno dawno i kazdy powiedzial ze opadl mi brzuch.
 
Krysiaczek to zycze powodzenia jutro ;-) Co by sie szybko porod rozkrecil i oczywiscie milego personelu. Zebys nie musiala sie niczym przejmowac ino skupic na rodzeniu. Trzymam kciuki :-)​

dzięki, ale najgorsze jest to, ze ja nie wiem czy jutro urodzę. Nie wiem czy mój synek się na to zdecyduje, a na wywołanie to chyba trochę za wcześnie... :(
 
Nie wiem nie znam sie ;-) Ale skoro Cie biora do szpitala to chyba beda wywolywac. W szpitalu chociaz beda na bierzaco sprawdzac czy wszystko dobrze z Malenstwem. Nie stresuj sie i glowa do gory :-)
 
Krysiaczek zycze powodzenia i czekam na relacje jestem w 39 tygodniu ciąży termin mam na 6 marca wiec juz to nie długo.:-D
 
reklama
Teraz mam wiecej czasu i mogę cos o sobie napisać.Jest to mój 3 poród .Pierwsza córeczke rodzilam w Gorzowie 10 lat temu i obsługa była okropna miałam wrazenie ze nie potrzebnie tutaj przyjechalam coprawda był to poród rodzinny ale mój były mąż był tylko na finiszu a przez 6 godzin leżałam sama bo poród był wieczorem i połozne oczywiście były nie wyspane :wściekła/y:masakra nawet niechce mi sie o tym wspominac , natomiast druga córeczke rodziła w Debnie i obecnym patnerem wspominami jako cudowne przezycie rodziłam 6 godzin a ten czas porodu był cudowny.Ojciec dziecka był od samego poczatku i wspierał mnie do końca ,połozne cudowne lekarze swietni wspominam naprawde jako cudowny dzień .:-)Ze względu na dzieci i tatusia który chce byc przy porodzie niestety musze rodzic w gorzowie dlatego nie wiem jaka jest tam obsługa chociaż podobno sie poprawiło:) A poprawić wam humorki trzecia tez bedzie córeczka wiec u mnie w domciu same kobitki żądzą :-D
 
Do góry