reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady prawne, społeczne i inne... dla Mamuś i nie tylko...

reklama
ktos umie wyliczac do kiedy jest macierzynski :confused:
to jest ponoc 126 dni od dnia porodu, ale soboty i niedziele tez?
ja urodzilam 14 grudnia to wychodzi 18 kwiecien?
HELP!!
 
Kate wiesz cos moze z tym wychowawczym na dzialalnosc?
dziewczyny ktoras tez ma dzialalnosc, orjentujecie sie?
 
jaurodzilam 20.12 i mam urlop do 8.05, ale ja mam dwa tygodnie dluzej bo to drugie dziecko, ty masz 18 tygodni wiec dokladnie tak jak napisalas do 18 kwietnia

co do wychowawczego zero pojecia, ja mam dzialalnosc ale pracuje tez na etacie, a poza tym nie ide na wychowawczy
 
dzieki Atol!

tego co mi wiadomo to jak masz dzialalnosc i pracujesz na etacie to i tak nie przysluguje ci wychowawczy :no:
ale mnie to wkurwi...a :wściekła/y:
 
DITA...Mam tak samo z moim Michałkiem...Oni próbują zwrócić na siebie uwagę...do tej pory byli jedynakami, a teraz juz sielanka się skończyła!

Stosuję wszystkie psychologiczne metody...niestety nie skutkują.Czasem tracę cierrpliwość i potem tego żałuję.Mam nadzieję, że ten trudny okres szybko minie!
 
Kicia - w działalnosci nie ma wychowawczego :-( Zgodnie z prawem musisz być zatrudniona min. 6 miesięcy /tzn. przepracować tyle/, aby ci przysługiwało.
Dlatego - jesli pracujesz i masz firmę, to możesz iść na wychowawczy z etatu...
Oczekująca - czasami po prostu olej i daj poszaleć dziecku:szok:
 
w dupe jeza!!
dzieki Kate!!
jak dzwonilam do zusu to mi mowili ze nawet jak bede na etacie to nie moge isc na wychowawczy jak prowadze dzilalnosc!!
fuck, przeciez moglam sie gdzies zatrudnic w kit!
 
......dziewcynyyyy....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

...komu mogę przesłać moje króciutkie wypociny na z angielskiego do sprawdzenia na dziś....????:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry