reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porady praktyczne ;-)

prać wedle metek. Prasować można, ale moim zdaniem to strata czasu, ponieważ i tak się pogniecie po użyciu :) a przy wiązaniu i dociąganiu ładnie się rozciągnie i zagięć nie będzie widać.
 
reklama
Witam ponownie :)
Agnieszko podsuń mi proszę jakieś fajne wiązanie dla mojej ciekawej świata córci, główkę trzyma prosto i rwie się do siadania :)
dotychczas wiązałam ją w kieszonkę lub2x ale to już nie wystarcza dzieć chce świat podziwiać może coś na biodrze ?? I mam jeszcze pytanie czy przy kieszonce mogę małej wyjąć rączki ?? Wówczas widzi więcej i jest bardziej zadowolona :)
 
rączek nie można wyjmować dopóki samodzielnie nie usiądzie. Kręgosłup ani mięśnie jeszcze nie są na tyle silne aby ich nie podtrzymywać chustą.
spróbuj plecaka ( z krzyżem albo prostego) albo coś na biodrze - np siodełko z pętelką.
 
a ja mam pytanie jak zachustować 9 miesięczniaka na plecach nie mam nikogo do pomocy a z przodu już jest za duży jakoś mam strach go z tyłu sama trzymać i nie wiem jak to wykombinować
 
najlepiej zgodnie z instrukcją :)
popatrz na e-dziecko - tam jest filmik z prostą instrukcją wrzucania na plecy. Co prawda zamiast krzesełka powinna być kanapa, ale.. zawsze to coś.
 
dziękuje :) próbowałam według tego filmiku i jakoś kiepsko mi to wychodzi na łóżku mały mi ucieka lub za bardzo wariuje jakoś lepiej mi szło jak sobie chuste zawiązałam i wkładałam małego ;)
 
Witam, to mój debiut w temacie. Trzy tygodnie temu urodziłam słodkiego Leonarda a od dwóch dni jestem w posiadaniu chusty elastycznej Moby Wrap. Wiem już, że elastyczna chusta pozwala na jedno wiązanie (widziałam instrukcję na chustonoszeniu) jednak na stronie producenta dla noworodków proponują taki sposób Newborn Hug Hold Wraping Instruction
Póki co, próbowałam jedynie kieszonki - ale tej chustomania Jak wiązać chustę elastyczną
Jaka jest różnica pomiędzy nią a tą drugą: chustomania Kieszonka instrukcja
- tzn. różnicę w wiązaniu widzę ale czy obie są dopuszczalne?
Włożyłam Leosia do tej pierwszej, póki co płakał ale bardzo liczę na to, że się przyzwyczai. Idzie zima a ja mieszkam w takim miejscu, że spacery z wózkiem są praktycznie niemożliwe jak spadnie śnieg. Dziękuję bardzo za odpowiedź :-)
 
reklama
Witam, to mój debiut w temacie. Trzy tygodnie temu urodziłam słodkiego Leonarda a od dwóch dni jestem w posiadaniu chusty elastycznej Moby Wrap. Wiem już, że elastyczna chusta pozwala na jedno wiązanie (widziałam instrukcję na chustonoszeniu) jednak na stronie producenta dla noworodków proponują taki sposób Newborn Hug Hold Wraping Instruction
Póki co, próbowałam jedynie kieszonki - ale tej chustomania Jak wiązać chustę elastyczną
Jaka jest różnica pomiędzy nią a tą drugą: chustomania Kieszonka instrukcja
- tzn. różnicę w wiązaniu widzę ale czy obie są dopuszczalne?
Włożyłam Leosia do tej pierwszej, póki co płakał ale bardzo liczę na to, że się przyzwyczai. Idzie zima a ja mieszkam w takim miejscu, że spacery z wózkiem są praktycznie niemożliwe jak spadnie śnieg. Dziękuję bardzo za odpowiedź :-)
 
Do góry