reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
Lana nam lek na przeziebienie przypisala stodal 3*1,5ml cebion 2*5krop calcium 3*2,5 i nasivin soft 0.01 (cos takiego chyba ) ale tylko przez 3 dni 3*1krop masc majerankowa i inhalacje + pulex baby na noc tylko na plecki. a pozniej po nasivin euphorium
 
Ja używam często euphorbium ale w sprayu dla starszego. Fajna rzecz jak już nie można nasivinu stosować. Z tym, ze to lek homeopatyczny i trzeba pamiętać, że może nawet na 2 dni zaostrzać objawy kataru. Spokojnie, potem jest dużo lepiej.
 
Witam serdecznie, widzę że przeziębienie dopadło nasze forum. My odpukac narazie zdrowi. Chodzimy codziennie na długie spacery i może to nas zahartowało. Dzisiaj zimno ale tez idziemy a co ;-)
3majcie się ciepło i szybko wracajcie do zdrowia.


 
moniek my również chodziłyśmy na spacery codziennie.
Ty nie masz przedszkolaka, który różne choróbska przywleka Ci do domu. Ale to dobrze.
 
Tonya my mamy z IWOSTINu z lipidami na zimę
używa go cała nasza trójka:) Już 2 rok go mam i mogę polecić.
A ile Ci wypija mm?

Ja już dziś parę słoiczków owocowych z gerbera kupiłam.

Jutro mały zostaje z babcią, tata do pracy, a mama na zakupy ciuchowe. Małemu parę bodziaków z H&M- jak dla nas najlepsze, a on rośnie w oczach i coś- cokolwiek:) dla siebie.

Jak to jest z tymi centylami, bo mój mały wagowo jest między 10-25 tak mi wyszło na jakiejś stronie, a wzrostowo w 75. I ta waga powinna mnie martwić?

I jeszcze jedno jak podajecie wodę, herbatkę, mleko to jakiej wody używacie i czy gotujecie ją?

Karola wypija ile dam...a wciąż podaję więcej, wczoraj 120ml i to zawsze po opróżnieniu obu piersi. Mm podaję na przegotowanej wodzie żywiec
Miłych i udanych zakupów :-)

Moniek my też codziennie na spacerkach i na razie odpukać bez przeziębień :-) Zauważyłyście, że dzieciaczki na chłodzie dłużej i mocniej śpią?
 
Jak podpytasz lekarza to daj znać, bo sama się zastanawiam jak to jest...

Miałam spytać o wprowadzenie słoiczków do diety małej jak karmię ją piersią.
Lekarka powiedziała, że lepiej zacząć wprowadzać nowe dania w 6 miesiącu. Ja tak zrobię, nie chcę żeby moja i tak średnia produkcja (laktacja) nie spadła jeszcze bardziej.
Jakbym nie miała z tym problemu to chyba bym jakieś deserki wprowadziła.
 
Lenka zawsze robiła jedną kupkę dziennie, nieraz jedną na dwa dni.

Czy to możliwe, że z powodu infekcji robi ich kilka na dzień?? (3,4 to minimum)
 
reklama
LANA mój M. był chory tydzień temu, ja się od niego zaraziłam ale na szczęście już tylko katar mi został. Dzisiaj widzę że Mikołaj jakiś senny, oczka czerwone i błyszczące i trochę sapie... Nie wiem nawet kiedy mam w razie czego iść do lekarza... Kichał przez kilka dni co chwilę a tera nie. Właśnie śpi i jest totalna cisza, nic mu nie gwizda itp.. Czy jak dziecko jest chore to nawet jak śpi to tak dyszy czy niekoniecznie?? Boję się o niego bo nie mam takich specyfików w domu dla niemowlaka...:-(
 
Do góry