reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Porada

Dołączył(a)
24 Marzec 2023
Postów
4
Hej , wczoraj cały dzień źle się czułam było mi niedobrze i miałam biegunkę .Wieczorem miałam takie jakby delikatne krwawienie bez skrzypów tylko na papierze było widać .A dziś brak i śluz jakby brązowy .Dodam że jestem przed okresem , a kochałam się z partnerem kilka razy bez zabezpieczenia .Pójdę po weekendzie do ginekologa ale nie daje mi to spokoju ..Jak myślicie co może być powodem tego
 
reklama
Hej , wczoraj cały dzień źle się czułam było mi niedobrze i miałam biegunkę .Wieczorem miałam takie jakby delikatne krwawienie bez skrzypów tylko na papierze było widać .A dziś brak i śluz jakby brązowy .Dodam że jestem przed okresem , a kochałam się z partnerem kilka razy bez zabezpieczenia .Pójdę po weekendzie do ginekologa ale nie daje mi to spokoju ..Jak myślicie co może być powodem tego
Różnie tak naprawdę. Lub po prostu zbliża się miesiączka ;) przed okresem często jest brązowy śluz bo to stara krew i się oczyszcza. A zawsze możesz zrobić test ciążowy :)
Mdłości i biegunka mogły być spowodowane np jedzeniem. Nie nakręcaj się :)
 
Do góry