reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poniedziałkowe ważenie

reklama
A u mnie jest prawie -1:-)chociaż jedna ma jakies pocieszenie:-)
Na dodatek maż startuje tez z dieta wiec bedzie razniej;-)tylko ze zbliża sie @:-(wiec pewnie znowu troche wskoczy na wage:-(
 
U mnie 58 czyli norma. Po roczku w sumie 1 kg wzwyż :p Wyniki badań mam dobre więc nie wiem czemu tak mało ważę ....ale co tam, cieszę się ;)
 
U mnie 65,5kg. Aleeeee się wstydzę. Nie obserwowałam u siebie zjawiska podwyższenia wagi przed @, ale ja też czekam (już długo), więc może też się na to załapię. Oby. Narazie się nie spinam bo będą święta, ale od nowego roku się biorę poważnie za siebie. Franek mi chyba nie pomoże, bo odstawia się od piersi, więc na dodatek muszę pilnować by jeszcze nie przytyć.
 
reklama
Do góry