reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

reklama
Normalnie się myłam, tym co zwykle. Rana się zagoiła wzorcowo, nic nie ciągnie, nic nie boli. Niczym nie smarowałam. Ja po cięciu, nie wiem czy o to chodzi.
 
Ta przemywałam tantum rosa i mylam szarym mydłem, ale dlatego że często mam infekcje ,więc nie chciałam ryzykować
 
Przed, w trakcie i po ciazy bezmiennie uzywalam plyn lactacyd jesli chodzi Ci o higiene intymną, jesli o rane po cc to sie nie wypowiem.
 
Biały Jeleń :) raz dziennie, po kąpieli Octenisept :) Poza tym wietrzyć ranę :) dot. psn, nie wiem jak po cc.
 
Głównym kosmetykiem było wietrzenie 🙂 a tak to myłam się tym samym płynem do higieny intymnej co na co dzień. Poza tym nic. I nie używałam przez kilkanaście dni po porodzie papieru toaletowego - zawsze tylko podmywanie i osuszanie
 
reklama
Ja miałam pianke ginexid chyba tak jakoś. Teraz po drugiej ciąży, w której obecnie mam 8tc, też planuje to stosować.
 
Do góry