reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krwawienie połogowe

reklama
Hej
Mam pytanie dotyczące krwawienia połogowego
Jestem tydzień po porodzie i mam bardzo skąpe krwawienie.
W szpitalu pytałam położna i powiedziała że jak miałam słabe miesiączki to też tak może być w czasie połogu.
Miała któraś z was skąpe krwawienie ?widoczne bardziej podczas podbierania niż na podpasce
Czuje się dobrze nic mnie nie boli nie mam temperatury.
Wg położnego mało krwawiłam przy samym porodzie i po nim tez nie były to gigantyczne ilości. Gdy miałam kontrolę w domu tydzień po porodzie, wystarczała mi już zwykła podpaska albo wkładka. Nic złego się nie działo w kolejnych tygodniach. Przed ciążą miałam raczej obfite miesiączki i grube endometrium.
 
Witam
Proszę o poradę bo zaczynam się martwic.
Tak jak pisałam prędzej bardzo słabo krwawiła kilka dni po porodzie.
Od kilku dni jakby coś się odblokowało i mam bardziej obfite odchody połogowe.Dzisiaj jestem 17 dni po porodzie i krwawię bardziej obficie niż kilka dni temu.Jestem wystraszona że coś jest nie tak.
(Karmię mała piersia) I mam nadzieję że to powoduje obkurczanie się macicy i wieksze krwawienie.rodzilam sn
 
Ostatnia edycja:
Witam
Proszę o poradę bo zaczynam się martwic.
Tak jak pisałam prędzej bardzo słabo krwawiła kilka dni po porodzie.
Od kilku dni jakby coś się odblokowało i mam bardziej obfite odchody połogowe.Dzisiaj jestem 17 dni po porodzie i krwawię bardziej obficie niż kilka dni temu.Jestem wystraszona że coś jest nie tak.
(Karmię mała piersia) I mam nadzieję że to powoduje obkurczanie się macicy i wiedźmę krwawienie.rodzilam sn

Całkowicie normalne.
17 dni to krótko. Połóg trwa 6 tygodni i w tym czasie może tak być że raz więcej raz mniej. Raz Ci się wydaje, że już koniec a następnego dnia wraca z całą mocą 🤷‍♀️
 
Do góry