reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i wszystko co z nim związane

U mnie tez mozna powiedziec ze juz koniec,chociaz jeszcze co nieco czasem poleci ,wizyte u gin mam 9 wrzesnia wiec zobaczymy czy wszystko ladnie sie zagoilo,maz czeka na ta wizyte jak na zbawienie bo juz mocno sie stesknil za "przytulaniami",szczerze mowiac ja rowniez ale jak narazie niemam czasu ani sily o tym za czesto myslec,ale...:)no i o jakiejs o anty trzeba pomyslec nieuzywalam nigdy tabletek anty czy myslicie ze to dosc skuteczny srodek ,i pewnie to musi lekarrz dobrac ?hmmm jestem ciemna jesli chodz i tabletki
 
reklama
u mnie już dawno po połogu i zauważyłam od kilku dni przezroczysty, ciagnący sie śluz..zawsze taki miałam jak miałam owulacje - wtf:confused: czyżby jakieś ukryte jajeczkowanie?

Teśka, ja brałam tabletki 2lata, ale niestety po nich mi libido opadło do 0, więc od ślubu (3 lata) używaliśmy prezerwatywy..ale wiem, że jak są dobrze dobrane (próby wątrobowe), to nic takiego nie może mieć miejsca..niestety ja miałam pecha i lekarz dobierał tabletki na zasadzie prób i błędów..ja myślę o spirali

mój mąż też czeka, ale on już biedak 2 miesiące, wszystko przez stany zapalne..a za tydzien na kontrolę i cytologię..
 
Teska ja planuje brac tabletki sa dla karmiacych(Cerazette)maja mala zawartosc hormonu co nie szkodzi maluchom i trzeba brac bardzo systematycznie
A ja skonczylam krwawic prawie 2 tyg temu i znowu sie zaczyna, co to moze byc?na okres chyba za wczesnie
 
no właśnie dziewczyny.. ja też przestałam krwawić trzy tyg po rozwiązaniu i przed niedzielą miałam znowu krwawienie takie jak właśnie okres, bo to było trzy dni a ja zawsze trzy dni miesiączkuje. A karmiłam ostatnio w mniejszych odstępach niż trzy godz, więc może i to jest to?? :wściekła/y: Po pierwszej ciąży okres pojawił się po 9 miesiącach, bo tyle karmiłam Amelkę.
Ja też myślę o antykoncepcji ale nie bardzo chcę brać tabletki, bo boje się skutków ubocznych, a mój mąż nie bardzo toleruje prezerwatywy :zawstydzona/y:

Dziewczyny czy po CC już współżyliście??? bo ostatnio chodzi mi po głowie romantyczny wieczorek ale jeszcze się boje że to może za wcześnie?? mineło 5 tyg. Co prawda nie rodziłam naturalnie ale mimo wszystko mam jakieś obawy.
 
iwonis ja po cc ponad 6 tygodni, ale przytulanka jeszcze nie było..jakos taks ie boje, jutro mam wizyte u gina i dopiero jak sie okaze ze wsio gra to sie zdecyduje.no i na pewno po prosze gina o jakąs antykoncepcje, zobaczymy co mi zaproponuje, ja najbardziej skłanniam sie ku tabletkom, bo uzywałam przed ciaza i byłam zadowolona, ale ponoc plastry sa tez dobre a i mysle jeszcze o spirali, bo kilka kolezanek ma i bardzo sobie chwala, taka super u nas to koszt ok 1000 zł.
 
Ja juz kupilam te tabletki cerezette. I powiem Wam ze kupilam dwa opakowania, wiec juz je wezme ale wiecej ich nie kupie, maja tyle skutkow ubocznych ze szok! Wiem ze kazde tabletki (nie tylko anty) maja skutki uboczne ale jak przeczytalam ulotke to sie przerazilam i nie chce sie tym faszerowac. i kosztuja u mnie w aptece 42zl.
 
Ja raczej na spirale tez bym sie nie zdecydowała...wole już tabletki, w sumie nic mi po nich nie dolegalo, oprócz troszke mniejszej ochoty na bara bara, brałam 3 lata po urodzeniu Misi, a potem były prezerwatywy, bo chciałam odpoczac od tabletek przed kolejnym zajściem w ciąże..a trwało to ponad 2 lata zanim sie zdecydowalismy:)
 
teraz są takie tabletki "dodatkowe" do antykoncepcyjnych, co mają chronić wątrobę i niby libido..ale razem ta kuracja pewnie sporo wyniesie..

moja koleżanka stosuje pewną alternatywę i może i ja się na nią zdecyduje.. wygląda to jak prezerwatywa, taki krążek z hormonami, który co miesiąc samemu się zakłada, nie pamiętam nazwy - dowiem się, kosztuje ok. 50 zł i mogą stosować mamy karmiące
 
reklama
Do góry